Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Igaz az, hogy minden kamasz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy minden kamasz fiú átmegy egy olyan időszakon, amikor úgy érzi, hogy ha SOS nem szerez magának barátnőt, akkor homoszexuális lesz?

Figyelt kérdés
Olvastam már itt ilyen hozzászólásokat, és szeretném tudni van-e benne és ha igen mennyi igazság.

2015. nov. 9. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez baromság...en 23 vagyok volt h kb 5 évig nem volt kapcsolatom de még sex se ...és még se érdekelnek a pasik és nem is fordult meg a fejemben h homokos leszek..
2015. nov. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz.
2015. nov. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha húsz éves koráig nem szerez nőt, akkor a környezete megkérdőjelezi a nemi identitását, tehát könnyen lehet, hogy lehomizzák, homis pletykákat mondanak róla.
2015. nov. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy voltam a dologgal, hogy 15 éves koromtól már nagyon vágytam barátnőre, akivel komoly kapcsolatom lehet.

Ez 22 éves koromig sem sikerült, de rájöttem, hogy meleg vagyok. Most 25 éves vagyok, 1 éve kapcsolatban élek egy fiúval.

Szóval csak hallgass a belső hangokra!

2015. nov. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És gondolod, hogy azért lettél meleg, mert lánnyal nem jött össze? Vagy miért vágytál 15 évesen barátnőre? Szexuálisan is vágytál rá, vagy csak lelki társként?
2015. nov. 9. 23:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Heteróbol sosem lesz meleg, melegből sosem lesz heteró..Az előfordulhat hogy csak késöbb jön rá az illető hogy meleg, de olyan nincs hogy csak azért lesz valaki meleg mert a nőknél nem voltak sikerei, aki heteró és így alakultak a dolgai akkor sem lesz meleg, mert nem volna képes boldog életet élni..
2015. nov. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 petike30 ***** válasza:
Szia mind2 vel volt kapcsim növel 4 èvet20èvesen asztàn othagytam ès meleg vagyok ennyi . Te döntesz mindenben mit szeretnè
2015. nov. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És a lány tudja, hogy miért hagytad ott? Csak azért kéne tudnia, hogy ne saját magát hibáztassa ezért.
2015. nov. 10. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!