Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az alárendeltség izgat titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alárendeltség izgat titeket? Ha igen milyen szinten?

Figyelt kérdés
Engem izgat a domináns szerep de sajnos mindenki fél tőle ha bedobom... Tényleg olyan ijesztő lenne a dolog, hogy egy fiút szolgál egy másik fiú?

2015. nov. 16. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha szerinted nem ijesztő, akkor miért nem szolgálsz te valakit? :) Szerintem érdekes elvárni, hogy másokat izgasson, amikor te sem próbálnád ki. Ez nem olyan dolog mint egy csokis fagyi, hogy nem szeretem, de azért kipróbálhatom egyszer. Ehhez szükséges egy bizonyos hajlam, akinél ez nincs meg annak bizony ez csak nagyon ijesztő és taszító. De ahogy olvasom a kérdéseket, a meleg fiúk között elég sokan vannak akiket ez érdekel.
2015. nov. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előző kommentelőhöz a válaszom az, hogy ha valaki pl aktív nem várják el tőle, hogy passzív legyen és egy passzívtól se, hogy aktív. Nem hiszem, hogy a kérdező flegma lenne vagy ilyesmi, így talán nem kell így lehordani. Normális hangnemben írt...


Na és akkor ide illő válasz. Néha engem is elfog a gondolat milyen lenne ilyen helyzetbe kerülni, hisz látni ilyen videókat. Sőt a domináns oldal is izgalmas lenne. Azonban ez csak bizalom esetén játszik nálam.

2015. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem várom el, hogy a másik oldalt is kipróbálja, csak legyen már benne egy kis empátia, mert én érzem, hogy kissé bántja, hogy mások félnek ettől. De ő könnyen beszél ha nem neki kell abban a helyzetben lennie.
2015. nov. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tényleg normálisan kérdeztem. Nem várok el senkitől semmit. Csak azt tapasztalom, hogy mindneki furán néz rám ha mondom.
2015. nov. 16. 16:15
 5/10 anonim ***** válasza:

Én bezzeg nem találok ilyent mint te :)

Engem kifejezetten izgat az alárendeltség, de a környékemen nem találok (Szekszárd), minimum 100-150km-re van akivel beszélni tudok erről.

Tegnap is volt egy pasi, aki látta a női fehérneműs képemet és elmondta, hogy mit csinálna velem.... természetesen Pest megyei :(

2015. nov. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgat... De szerintem ne kérd senkitől hogy legyen a szolgád ha nem ismeritek még olyan szinten egymást hogy a szolga megbízzon benned. És ha egy fiúval összejönne ez a dolog neked akkor ne durva dolgokkal kezdj egyből (pl megitatod vele a testnedveid....) hanem valami kisebb dologgal (pl hogy nyalogassa a lábad, megtaníthatnád hogy szótfogadó kis szolga legyen, masszíroztathatnád magad, vagy tv nézés közben négykézláb állva a lábtartód legyen stb.)
2015. nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy furán néznek, mert az átlagtól eltérő szexuális érdeklődéssel kevesebben rendelkeznek, mint átlagossal, így nehezebb megtalálni őket, és akit ez nem izgat ösztönösen annak nem természetes ilyet csinálni. Na meg persze ez nem is olyan dolog amit bizalom nélkül lehet csinálni. Gondolom nem a hosszútávú kapcsolatokba dobod ezt be, ahol már ismeritek egymást.
2015. nov. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon, és a megalázást is szeretem. 21/f
2015. nov. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem is izgatna az alárendeltség főleg akkor, ha valami nagyobb darab, karakteres pasi parancsol. Bár sose volt részem alárendelt szerepben sajnos, de mindig is szerettem volna.
2015. dec. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Domináns fél vagyok. Eddig sokan azt mondták rám, hogy szadista vagyok és ez beteges. Pedig nem. Sajnos a dominancia szó hallatán sokaknak a véresre verés és a ténylegesen beteges dolgok jutnak az eszükbe. Már kezdtem lemondani arról, hogy megtalálom a párom, aztán a semmiből felbukkant és teljesen alárendelt... :)
2015. dec. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!