Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tehetek azért, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek azért, hogy passzívként elélvezzek anélkül, hogy bárki a farkamhoz érne?

Figyelt kérdés
Odáig magamtól is eljutottam, hogy kell egy megfelelő partner. De mi kell még? Eddig még csak úgy élveztem el, ha kézzel rásegítettem. Bár maszti közben is sokkal jobb igazi pénisszel a fenekemben elmenni. De nagyon vágyom a handsfree cumshot-ra. Mit tehetek, hogy megtörténjen?

2015. nov. 18. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Kezdj el prosztatára gyúrni.

Hülyén hangzik de tényleg. Eleinte játssz kézzel is, hogy rásegíts az izgalmakra de "edzed" magadat, hogy prosztata orgazmusod lehessen. Működik, el lehet menni pusztán a prosztata izgatásától is.

2015. nov. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

2 fiúval voltam innen gyakori kérdésekről nem tartom magam melegnek nem fogtam meg a farkukat se nem csókoloztam velük stb.. csak kíváncsi voltam milyen egy férfit se.gbe dugni. Mind a kettő elélvezett ahogy megdugtam.

Valószínű azért mert nem voltam vad és a farkam is picit lefelé görbül kutya pózban maszirozta a prosztatájukat. Egyik majdnem 2x is elélvezet de amikor sikerült volna elötte elsültem.

2015. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Hetero sem vagy, ha férfiakkal fekszel le, te kis huncut :)
2015. nov. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Pedig annak tartom magam mind 1 meg egyszer belemennek jo volt mind kettő
2015. nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Hát pedig 2eske te bizony homi vagy:D


Keress egy nagyon nagy farkat.


23 centivel már simán magad alá élvezel:)

2015. nov. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezt a prosztatára gyúrást kifejtenéd részletesebben?
2015. nov. 18. 16:03
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom kifejteni, egy ideig haverkodtam egy sráccal.

23 centis szerszáma volt,oda vissza basztunk és én mindig úgy élveztem el hogy a farkamhoz sem értem.

Pusztán a hosszú mért annyira izgatta aktus közben hogy elsültem.

Mondjuk ő is elsült tőlem jó párszor,nagyjából 19-20 centi körül van nekem.

2015. nov. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
*méret
2015. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam az hogy 2 sráccal volta mind kettő elsült enyém is 18-20 cm körül van és jó vastag lehet ez volt a titka
2015. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ritmusban kell nyomni az élvezéshez? Lassú ki-be vagy közepes, gyors?
2015. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!