Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Már uni vagyok hogyha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már uni vagyok hogyha az ágyban alapból passzív vagyok de ágyon kívül nem?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy az ágyban nem lennék aktív csak ha a párom ki akarja ezt is próbálni de amikor nem dugásról van szó akkor szeretem ha a párom ráfekszik a mellkasomra, a vállamra hajtja a fejét, az ölembe ül/fekszik, olyan dolgokat csinál amit általában egy passzív szokott. Persze ezeket én is ugyanúgy csinálom neki de mégis rettentően élvezem ha csak fekszik rajtam, pl nézzük a tv-t és simogathatom ő pedig esetleg átölel eközben.

2015. nov. 18. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem.. Te passzív vagy.

Én ágyban is uni vagyok. Párom is uni.

2015. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Ha majd dugni fogsz - és azt is úgy hogy akarod, vágysz rá - akkor leszel uni.
2015. nov. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
passzív vagyok csak. nekem is van, hogy a barátom bújik hozzám és nem fordítva de ettől még nem leszek uni:D hülyeség, hogy ezeket általában a passzív szokta. szeretjük egymás, az bújik meg aranyoskodik, akinek éppen kedve van.
2015. nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy nem kéne beskatulyázni az érzéseidet, a vágyaidat, hanem korlátok nélkül megélni őket. Ha én beskatulyáznám maga az aktív-passzív-uni szentháromságába, akkor volna min görcsölnöm. :D
2015. nov. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%

Nem. :)

Ha viszont szexben is lennél felül,akkor az lennél. :)

Teljesen normális ha az aktív is szeret odabújni, ez a szeretet jele :3

2015. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!