Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit lehet élvezni az análszexben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet élvezni az análszexben?

Figyelt kérdés
Régóta izgat mit élveznek abban a fiúk ha dugják őket, de mertem még soha kipróbálni. Mindenki tudja élvezni? Én az ujjam egyszer próbáltam feldugni de nagyon rossz érzés volt:(

2015. nov. 18. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel a végbélnyílás környéke tele van idegvégződésekkel, ezért igen, lehet élvezetes. Plusz a belső prosztata masszázs ... :-)
2015. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én is kíváncsi voltam erre. Hagytam is egy kis farkú fiúnak. Nem tudtam élvezni. Fájt pedig sok sikosító volt, lassan rakta stb. Mellette pedig olyan érzés volt mintha wcre kellett volna mennem. Nem élveztem pedig akartam. Így én is kíváncsi a titokra.
2015. nov. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is még csak ujjaztam eddig magam, vagyis még szűz vagyok, de nekem ellentétben veled, kedves kérdező, jól esett. Szerintem ezt a pénisz majd csak fokozni tudja, ha arra kerül a sor. 20f passzív
2015. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod szívesen megduglak :P
2015. nov. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

imádom a kukit a popómba:D én iszonyatosan tudom élvezni, egy hétig nem voltam együtt barátommal, már megőrültem úgy kívántam:D



22F

2015. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is simán lehet élvezni :) Ha kellőképp ellazulsz és a partnered sem egy állat, akkor csupán annyi is elég sokszor, ahogy a partnered élvezi :)
2015. nov. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem igazán tudom leírni ,hogy pontosan milyen érzés de számomra nagyon is élvezetes, biztosan számít az is ,hogy mennyire vágysz rá,hogy valaki berakja, de ha eleinte lassan csinálja és megvárja míg rendesen ellazulsz akkor egyáltalán nem szokott fájni akár mennyire is mélyen van benned.
2015. nov. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Nekem se volt élvezetes. Lehet rossz partnert választottam?
2015. nov. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Én 1 hete veszítettem el a szüzességem és én élveztem :) nekem nem fájt mert tágított a partnerem (elég szűk vagyok) és szerencsére nem is volt neki túl nagy :)
2015. nov. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!