Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ismertek olyan sztorit,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan sztorit, amikor két fiú csak azért szexel egymással, mert azt egy lány látni akarja?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy van két fiú, akik közül legalább az egyik heteró, legalábbis annak vallja magát. De mégis hajlandóak szexelni egymással csak azért, mert arra őket egy lány megkéri.

Hallottatok már ilyenről? Létezik olyan lány, akit ez érdekelne?

Az, hogy pontosan mit csinálnak a fiúk, és az, hogy később a lány beszáll-e, az részlet kérdés.

Esetleg ha nem csak egy lány nézi?



2015. nov. 19. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Én nézném. :D

de még ilyenről nem hallottam hogy csak azért tegyék mert egy lány kéri őket

2015. nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy nem kívánják egymást, akkor szerintem nem működne. Lehet van valami perverz aki írt ilyen sztorit, de a gyakorlatban tuti nem sikerülne.
2015. nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Nálam volt ilyen, egy lány barátom születésnapjára azt kérte, hogy hadd nézze végig, ahogy szexelek egy sráccal. Viszont, egyikünk sem hetero. Hallottam már több ilyen esetről is, viszont úgy még sosem, hogy az egyik fél hetero lett volna.

És igen, több ismerősöm is érdekli ez, egyébként yaoisták, szóval ők imádják, ha két férfi együtt.

De nem szállt be, csak nézte.

2015. nov. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Akkor nem heterók teljesen :)

Ha csak ülne és nézné az zavarna.

2015. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem ha néznek!

F/60 hetero

2015. nov. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Osztalytarsamat egyszer szivattak még MSN-en keresztül hogy egy nő mondta neki dughatnak de egy másik férfival egyszere és az a férfi az ő arcára veri


belement....

2015. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Family Guy :D
2015. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
kamu
2015. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Felizgat ha két férfi szexel egymással, nő vagyok.
2015. nov. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ha így próbálhatnám ki belemennék mert vmennyire felmentve érezném magam. Érdekel ugyanis de annyira nem h magamtól keressek srácot.
2015. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!