Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! ért már valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! ért már valakit párkapcsolaton belüli erőszak?

Figyelt kérdés

2015. nov. 28. 09:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Igen
2015. nov. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Téged ért?
2015. nov. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18%
Szó szerint erőazak nem, csak berúgatott, és átengedett a haverjának.
2015. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Ez szó szerint erőszak volt, előző. Nem voltál beszámítható- és most tök mindegy hogy begyógyszereztek vagy berúgattak.
2015. nov. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
7%
Előző vagyok. Én csak trollkodtam.
2015. nov. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Igen..

Emiatt hagytam el az első pasimat.

2015. nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem is leitattak mivel ritkán iszok alkoholt hamar a fejembe szált nagyon kiütött amíg a barátom lement még a boltba maguknak piáért addig a két haverja adott orálisa análisan mikor haza ért még biztatta őket adjatok neki aztán még ő is kihasznált
2015. nov. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat... azt még elfelejtettem írni h kor is írjatok pls és h aktívok vagy passzívok vagytok-e.
2015. nov. 29. 15:21
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én biszex vagyok (ha fiúval vagyok akkor aktív), és már átéltem párkapcsolaton belüli erőszakot. Szexuális erőszak csak 1 emberrel fordult elő (viszont az több alkalommal), testi erőszak viszont sokkal gyakoribb. Az az érdekes, hogy az egyik legerőszakosabb exem pont egy lány volt, aki sokszor megvert és szexuálisan is -mondhatni- "zaklatott". Tudom, hogy ez hülyén hangzik, meg nevetség tárgya általában. Viszont jó lenne megérteni, hogy erőszakot nem csak férfi tud alkalmazni nőn. Férfi férfival, nő nővel, nő férfival ugyanúgy tud erőszakos lenni és fájdalmat okozni, belekényszeríteni dolgokba, megütni, megverni, megerőszakolni. Jó lenne, ha ezzel a gonddal is foglalkoznának a világban.


20/F

2015. dec. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én nem is gondolom, hogy erőszakot csak férfi tud alkalmazni nőn, meg nevetség tárgya, stb. ezért tettem fel a kérdést. Mert a nők elleni erőszakról rengeteget hallani, de a férfiak elleniről szinte egyáltalán nem... itt pl. úgy látom az a legyakoribb hha egy fiút bántalmaznak (általában passzív meleget), inkább úgy áll hozzá h 'izgató' vagy nem is tudom..
2015. dec. 9. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!