Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ajánlanátok olyan könyvet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Candy11 kérdése:

Ajánlanátok olyan könyvet akár ebook formába ami egy meleg srác életéről érzéseiről és világ szemléletéről, vagy szexuális szokásáról szól?

Figyelt kérdés
Melegek előnyben és azzé teszem itt fel a kérdést mert itt van a célközönség :D
2015. nov. 29. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Conchita Wurst életrajza. Ez kimondottan az ő életéről, érzéseiről és világszemléletéről szól. De magyarul nem kapható, én is angulul olvastam el. :)
2015. nov. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem könyv de egy jó film. Imák Bobbyért
2015. nov. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Olvasd el a kereszt a szekrényben c. könyvet. Egy heteroszexuális fiúról szól, aki egy leszbikus lány miatt tesz egy kísérletet, és belebúj egy meleg bőrébe. Igaz hetero szemmel, de tényleg mint egy meleg, nagyon jól leírja a dolgokat.
2015. nov. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Barátom! Kölcsey Ferenc - magyar irodalom...

Kérdezd meg a tanártól, de Kölcsey tán meleg volt. Vagyis úgy tudom...

2015. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!