Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Ti szeretitek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ti szeretitek, ha egy pasi szőrös?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mennyire, és milyen helyeken?

2015. nov. 29. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Személy szerint azt szeretem ha sima mint a baba popsi,és ez a teljes testre értve.
2015. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Én az első válaszolóval ellentétes filozófiát vallom: a több csak jobb és mindenhol. De ha nem szőrös valaki az se a világvége számomra.
2015. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
92%
Imádom a szőröst :) De ez személytől függ... Általában, ha aktív vagy, és hátulról mész valakibe, mindkettőtöknek jobb, ha szőrtelenített azon a környéken, neki könnyebb, neked lehet gusztusosabb. :)
2015. nov. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Én szőrtelen passzív vagyok, szóval nekem inkább a szőrös srácok jönnek be. De persze nem az a túl szőrös, hanem az ápoltan szőrös. :) 20/f
2015. nov. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem lenne gond számomra egy teljesen szőrtelen partner, de nem elvárás, mivel magammal szemben sem az. Nem tartom undorítónak, csúnyának, viszont ha karban van tartva (tehát még sem egy őserdő)az az ideálom :D

20/f/m/p

2015. nov. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Igen, minél jobban, de legyen higiénikus 16f
2015. nov. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Frolyt2 ***** válasza:
93%
Èn mivel a nagydarab mackos pasikat szeretem,igy szerintem nagyon szexi ha mondjuk szőrös a teste,persze azért van egy határ!
2016. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
94%

Csak azt várhatom el a partneremtől, amit magamtól. Mivel férfi vagyok, ezért férfias értelemben szőrös, kissé mackós testalkattal, hosszabb hajjal, de nem 200%-ban elhízva. Első sorban magamnak óhajtok megfelelni, önmagam igénye miatt vagyok ápolt.

Magamat elfogadom (kulcskérdés), és a másiktól sem várok el lehetetlent, de ne legyen senki sem meztelencsiga.

Ahogy az előttem szóló mondta: az ápoltság kulcskérdés, de a borostát szeretem (magamon, partneren kevésbé), ha a páromat zavarja, akkor naponta borotválkozok - ilyen is, olyan is volt. Ember- és szituációfüggő.

2016. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon izgató ha a partnerem feneke szőrös meg a lába között is
2018. márc. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!