Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hány évesen vesztettétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesen vesztettétek el a szüzességeteket, hogyan ismerkedtetek meg azzal az emberrel, ö is meleg volt? (Meleg Kérdés)

Figyelt kérdés

2015. dec. 13. 02:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen. Társkereső oldalon ismerkedtünk meg és barátságnak indult extrákkal. A barátság megmaradt, de már extrák nélkül. :D
2015. dec. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos én sajna még nem voltam sráccal. Pár hónapja jöttem rá, hogy a fiúk is érdekelnek és még nem találtam, pesti, vékony, normális és lehetőleg szintén kezdő fiút. :(
2015. dec. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen ismertem meg, akkor még nem szexeltünk,csak hónapokkal később, akkor már 18 voltam. :D

Egy kávézóban ismertem meg. Még most is vele vagyok. :)

2015. dec. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Itt ismertem meg. Normális, kedves fiú volt. Nagyon élveztem a szexet vele. Akkor voltam 24 éves. Azóta eltelt pár hónap de külföldre költözött és még nem találtam új fiút. Előtte csak barátnőim voltak. Nagyon jó emlék és amiket hallottam azalapján szerencsém volt vele.
2015. dec. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alig 14 évesen bolond ballagáson csajnak öltöztem,amit baromira élveztem,aztán vagy két hétre rá,megismert az utcán.... utána már csak neki ,később a barátai számára öltöztem nőnek
2015. dec. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16 évesen, az akkori 21 éves barátommal, akit itt ismertem meg. 7 hónapot várt rám, amíg odaadtam neki magam, szóval nekem ő volt az első igazi szerelmem. De azután a hétvégéket együtt töltöttük mindig és 4-5 szex is volt egy héten. :D Egyébként ő is meleg volt és 3 évig voltunk együtt. Most 20 éves vagyok, szóval 1 éve nincs senkim. 20/f passzív
2015. dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!