Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hány évesen és hogyan mondtáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen és hogyan mondtátok el, hogy melegek vagytok?

Figyelt kérdés
Hogyan reagáltak? Kik tudják rólad? Megérte elmondani? Kor és nemet is írjatok lécci!

2015. dec. 19. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

18 volta, ekkor már 2 éve együtt voltam a barátommal.

Hát nem fogadták túl jól,kiakadtak,próbáltak rávenni hogy próbáljam ki egy lánnyal.

Mostanra már nem beszélnek róla, velem szóba állnak,de a barátomat nem fogadják el.


20/F

2015. dec. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudják rólam, hogy az vagyok. Nem elfogadó a környezetem és a családom sem, így amíg tanulok, nem tervezem elmondani. Jobb, ha addig nyugodtak körülöttem a dolgok, amíg a saját talpamra nem állok. (Egyetemen tanulok.) 20/f
2015. dec. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

sehány

semmi közük hozzá

2015. dec. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

én csak a testvéremnek mondtam egy ráutaló félmondatot.

Senki másnak nem merem elmondani.

2015. dec. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!