Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Folyton vágyom az új partnerek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton vágyom az új partnerekre, ez el fog majd múlni?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok és néha elgondolkozom magamon, hogy mi lesz velem. Ugyanis mióta életemben először szexeltem azóta folyamatosan hajtom az új partnereket. Jó persze nem naponta, de azért van olyan hónap, hogy 2-3 partnert is keresek, aztán persze van olyan hónap, hogy egyet se, mert mondjuk velük járok össze amíg el nem tűnnek vagy valami nem történik. A lényeg, hogy mindig izgatnak az új és új srácok és akarom őket.

Szóval ha majd idősebb leszek ez elmúlik?

Főleg idősebb melegek válasza érdekelne.



2015. dec. 26. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A vadaszoszton miatt van, mindig vonz az uj preda, akit magadeva tehetsz.
2015. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézed a tini fiúkat ugyanezt csinálják. Ugyanígy folyton mással szexelnek, amit részben értek, de félő, hogy ki fognak égni, sőt elég hamar.
2015. dec. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Huszonéves, azaz majdnem harminc, vagy most múltál húsz?
2015. dec. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem csak tini fiu specifikus dolog! Pont beszeltunk errol a karacsonyi vacsoranal az idosebb kollegakkal, hogy bennunk van ez az osi oszton, hogy kell az ujabb "preda" utan hajtani. Kapcsolatban vagyok, es nagyon szeretem is a parom, jol megvagyunk, de ennek ellenere en is folyamatosan azt erzem, hogy szeretnek felrekurni. Nagyon jo a szex is kozottunk, de ennek ellenere szexualisan vagyom az ujra! Szerelmileg viszont beteljesedettnek erzem magam, ott nem vagyom senki masra, csak Ra, es eppen ezert nem fogom kockara tenni a kapcsolatunkat.
2015. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!