Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiuk veletek is fordult már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk veletek is fordult már elő mikor nagyon ittas állapotban voltatok?

Figyelt kérdés

Szoval egy házibuliban ugy berugtam, hogy leszoptam a legjobb haveromat (25) és az unokabátyámat (27) (őkis részegek voltak)

És nagyon élveztem!

Másnap amikor szóbahoztam a történteket, aztmondták hogy nincs semmi gond, ők is élvezték! (mind a ketten heteroszexuálisak)

Biztos csak az alkohol miatt!

23/bi F

Ha volt hasonló élményetek haverral vagy

rokonnal leirnátok nekem, hogy hogyan történt?

23/bi F



2016. jan. 1. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Na, ez tuti, hogy kamu!
2016. jan. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Aa ilyen nincs...
2016. jan. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Én meg olyan részeg voltam, hogy lefeküdtem az angol tanárnőmmel aki nagyon élvezte, közbe az egészet videóra vettük, felraktuk a nettre, és milliomoska lettünk...

Még mese!?

2016. jan. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nemtudom miért nem lehet elhinni, ilyen ehhez hasonló dolog még soha nem történt veletek?! :-P
2016. jan. 1. 12:17
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
A másik srác tuti nem kamu, de a tied annyira túlzó, hogy kamu. Ha mégse, akkor meg a válaszom. NEM, SOHA NEM FORDULT ELŐ!
2016. jan. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez így szép történet, de azért megszóllak az egyenrangúság elvén.

Elég nagy ri banc vagy...

Ők meg nem lehetnek heterok, ha élvezték egy szőrös képű érintését és egyáltalán hagyták...

2016. jan. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Engem egy haverom folyton itatott, több bulin is. Nem tudtam róla hogy meleg, csak azt vettem észre hogy meg megfogja a fenekem, meg simogat ha ittas vagyok. Csak poénra vettem, de hetekig ez ment, aztán felcsalt magához buli után, és rátért a lényegre. Ittas is voltam, meg már megszoktam a kezét magamon, így engedtem neki. Azóta a szeretője vagyok.
2016. jan. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Velem a legrosszabb ami reszegen tortent az az volt hogy nagyon megvertem egy lanyt :( meg lehet kovezni erte de ez van mar sajnos nem tudom visszacsinalni... Te es akiket leszoptal biszexek vagytok szerintem el lehet hinni
2016. jan. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Engem egy haverom folyton itatott, több bulin is. Nem tudtam róla hogy meleg, csak azt vettem észre hogy meg megfogja a fenekem, meg simogat ha ittas vagyok. Csak poénra vettem, de hetekig ez ment, aztán felcsalt magához buli után, és rátért a lényegre. Ittas is voltam, meg már megszoktam a kezét magamon, így engedtem neki. Azóta a szeretője vagyok.
2016. jan. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
engem céges bulin szopott le a kollégám utána nála aludtam meg is dugtam
2016. jan. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!