Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok van olyan srác aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok van olyan srác aki nagyon bejön nektek és mindent megtettetek hogy láthassátok a farkát?

Figyelt kérdés
Gondolok itt piszoárra, uszodára, edzés stb...
2016. jan. 8. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban volt. Észre is vette és azt állította, hogy meleg vagyok, amit kikértem magamnak. :D
2016. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1. és a többiek is majd ez után.


HOGY ÉRTÉTEK EL H LÁTHASSÁTOK? :)

2016. jan. 8. 19:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

(1. vagyok)

Én sehogy, mert megsértődtem. Később úgyis találtam neten nála jobb srácokat.

2016. jan. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azért tennék meg mindent hogy ő is annyira belém legyen zúgva.
2016. jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen suliban, nem kellett megkérnem mert ő mutogatta
2016. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt es zuhanyzoban el is ertem, es a leheto legszebb farka volt amit vha lattam
2016. jan. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
amúgy a helyes fiúk télleg nem szégyenlősek, jobban mutogatják maguk, nekem volt pár osztálytársam, aki bejött, csak fiúk vannak az osztályban, így mindenki lazább és láttam elég sokat, pl. öltözőben kilógott vagy ilyenek, meg mikor úszni mentünk. megnéztem, nem tagadom
2016. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkivel előfordult, hogy megkívánt egy másik fiút, ismerőst, ismeretlent, de én személy szerint nem tennék meg bármit, hogy lássam. Sőt, lehet nem is néznem meg, mert csak kínoznám magam, hogy sosem kapom meg teljesen.
2016. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tagadhatatlan, hogy volt sok akinek szívesen megnéztem volna, de így sokkal érdekesebb, hogy nem fedte föl mije van.
2016. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

persze volt

elhivtam kondizni és akkor végre láttam :)

2016. jan. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!