Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tudnátok tanácsot adni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy van egy barátom akiről sejtem hogy biszex és azt is hogy tetszem neki.Nekem ő tetszik de fogalmam sincs hogy mit tudnék tenni. Hogyan tudnám kideriteni hogy éreze valamit irántam? Köszi előre is a válaszokat:)

2016. jan. 11. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Össze-vissza beszélsz,egyszer tetszel neki, egyszer meg kiakarod deríteni,most akkor mi is van???
2016. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt irtam hogy sejtem :D nem vagyok benne 100 százalék biztos,csak elég valószinu. Arra lennék kiváncsi hogy hogyan tudnék rájönni hogy vonzódike fiukhoz:)
2016. jan. 11. 20:20
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Buli + itóka + tánc + lesmárolod
2016. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hogyan smároljam le? Nem hinném hogy lenne hozzá bátorságom sajnos. Mi van ha ellök vagy valami?
2016. jan. 11. 20:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor kérd meg egy ismerősödet hogy kérdezzem rá Nála.
2016. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Énis csatlakozom az utólsóhoz... az a legtisztàbb munka ha kiderítteted valakivel...
2016. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne kapd le buliban! Engem úgy kaptak le,és most egy ideig inkább haggyanak a srácok✋✋
2016. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Semmiképpen se támadd le. Lassan, 4szemközt elkezdheted a témát boncolgatni. Az sem biztos h Bi.

Lassan kezdj el tapogatózni h érdeklik e egyáltalán a férfiak. Aztán utánna.

Ez nem egy napos mutatvány.

Ha letámadod, félő h csak elieszted...

2016. jan. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 R8 ***** válasza:

Elég nehéz megfeleő időpontot találbi erre,de fogod tudni mikor lesz az az alkalom.

Hozz fel melegekről témákat,figyelj,mit válaszolrá,hogyan reagál,abból,már kiindulhatsz!

Sok sikert !

2016. jan. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,amugy hogyha melegekről van szó akkor nem nagyon szól bele inkább csendben van:) de azt viszont észrevettem hogy probál olyan szituációkat csinálni amiben hozzám érhet vagy mellém állhat,ülhet:D
2016. jan. 12. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!