Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy érjem el, hogy megőrüljön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy megőrüljön értem?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel párszor találkoztunk. Bejövünk egymásnak és én egy picit már szeretném ha komolyabb szintre emelnénk a kapcsolatunkat de az még korai lenne.Eddig úgy vettem észre, hogy én kicsit jobban oda vagyok érte mint ő értem. Ezért tanácsokat szeretnék kérni, hogy hogyan érjem el hogy minél jobban meg akarjon ismerni és hogy oda legyen értem? Így is nagyon érdeklem de még nem vagyok olyan különleges neki szerintem. Kicsit úgy meg szeretném ,,babonázni,, hogy csak rám gondoljon. Én vagyok a passzív és ő az aktív. Tudom, hogy ez a kérdés igazából szexualitástól független de mivel melegek vagyunk ezért gondoltam homo kategóriába írom elsősorban. Köszi :)

2016. jan. 15. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Sehogy. Az, hogy valakinek mennyire tetszik a másik, vagy érez-e valamit a másik iránt, ezek nem befolyásolható dolgok.

Mindennek eljön az ideje. Várj türelemmel, s később meglátod, hogy ő is annyira odalesz-e érted, mint te őérte. Ha meg nem, azt is észreveszed később, pl ha nem keres olyan gyakran stb.

2016. jan. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Tegyél rejtett vagy kétértelmű utalásokat arra vonatkozóan, hogy mennyire szeretnéd, hogy megdugjon. :D

Az talán fel fogja csigázni. ;)

2016. jan. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 - Azzal csak egy szexuális élményt szereznek mindketten, de nem lesz több.

Szerintem ne akard más ember érzéseit befolyásolni, azzal nem lesz semmi sem jó, ha nem önmagadért szeret a másik. Ha valami viselkedés-módosulással elérnéd, hogy beléd szeressen, meddig játszanál neki egy másik embert, nem önmagad? Ez kihasználás lenne.

2016. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!