Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Buta álmaim vannak amiket a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buta álmaim vannak amiket a barátnőm megkérdezett milyenek és kiakadt rajtuk. Azt mondta h b. zi vagyok és nem tudja miért vagyok vele. Pedig csak álmok és szex sincs bennük. Mit tegyek? 18f

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta vannak ezek az álmaim. Semmi szex nincs bennük. Régen annyi volt, számomra kedves fiú barátaimmal együtt alszunk meg birkózunk meg ilyenek... ma már inkább ez olyan hogy számomra kedves és szeretett ANIME szereplőkkel alszom együtt mert én is anime szereplő vagyok. Ezekben sem történik soha szex csak ilyen ölelkezés stb. EZEK CSAK ÁLMOK. Én nem is akartam elmondani neki, de kérdezte hogy mit álmodtam és mikor nem akartam elmondani kizsarolta belőlem.


Mit tegyek? Hogy nyugtassam meg? Eleve nehéz a helyzet mert én pl az orális szextől kicsit undorodom és emiatt már piszkált... persze ő sem szeret szopni de az teljesen rendben van.... mit tegyek? van valami életképes ötletetek? kérlek.


18f



2016. jan. 17. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Meg ne haragudj de ez az animés buzulás meg amiket mondasz na meg a nyalás.... Változz egy pindurkát. Az asszonyt meg ültesd a gép elé majd én beszélek a fejével
2016. jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Hagyd ott a fenébe ezt a homofób libát?



25F

2016. jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Én is hagynám a lányt, ha nem fogad el annak, aki vagy... :/ pláne, higy ezej csak álmok. :-)
2016. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

Több férfit ismerek,akik valaha egészséges szexuális kapcsolatban voltak több,mint 20 évet,és egy buzy férfivel való baráti,munkatársi kapcsolat vitte busulásba.Ennek hormonális okai vannak.


Minden emberben jelen vannak férfi,és női hormonok,melyek jó esetben túlnyomó részben biológiai nemüknek megfelelően dominánsok.Ezt a dominanciát felboríthatja egy traumatikus élmény,mely kíváncsiságból is indulhat.Helyrehozása nehezen oldható meg.


Kérlek gondolkozz el néhány dolgon!

Társad melyik részét szereted?Van-e olyan,amitől undorodsz?Miért?(Milyen neveltetésed van?

Más.

Sokan undorodnak,a patkány,béka,kígyó húsától,míg teljes nemzetek kedvenc ételei ezek.Miért?Ezekkel a húsokkal van valami baj,vagy azzal,amiként a mi kultúránk gondol azokról?

Hasonló a helyzet némely szexuális érintkezési formákkal is.

2016. jan. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kovpet ***** válasza:
100%

"és mikor nem akartam elmondani kizsarolta belőlem"


Keress mást, olyat, aki nem zsarnok.

2016. jan. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy értelmes barátnőt!
2016. jan. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunako-chan ***** válasza:
100%

ha ennyiért ott akar hagyni, akkor ad1: gyorsan keress mást,ad2: csak nem vaj van a füle mögöt? vagyis, lehet h már kikacsingat a kapcsolatból, és most lám talált egy jó ürügyet/fegyvert magának...

amugymeg az álmainkat nem irányíthatjuk, és- oké van akik szerint spirituálisan jelentős erejük van meg ilyesmik- de lényegében SEMMIT SEM JELENTENEK. amennyiben Drágica nem képes olyan alap dolgokat felfogni, mint a fentebb említett, vagy mint az, hogy a zsarolás már nem épp a szeretet jele, vagy azt, hogy az emberi elme alapjáraton ilyen, hogy képez illúziókat egyes élethelyzetekre, igy dolgozva fel a történéseket, néha ezek lehetnek konkrétan, vagy mint nálad pusztán rejtetten sexuális tartalmúak, akkor ajánlom mielöbbi lapáttalseggbeéshaddrepüljön című formációt a figyelmedbe...

amúgymeg ez a jelenség arra utal, hogy érzelmi,gondolati szinten erősen kötődsz azokhoz a szereplőkhöz, animékhez akikröl álmodsz, szeretnél olyan életet, olyan lenni, vagy valami ilyesmi lehet a háttérben :D vagy csak pusztán valami olyan elv alapján "élnek" mely példaképpé teszi őket számodra :D és az animeszeretéssel semmi gond nincsen. én már ált.sulis korom óta szeretm őket töretlenüll :D

az meg h a szex terén mit szeretsz és mit nem, teljességgel szived joga kinyílvánítani. értelmes ember ilyesmit is képes megbeszélni egy másik értelmes emberrel. sőt egy kapcsolatban szükséges elem is h ilyesmit is meg lehessen. Ha meg kisasszonynak nem tetszik, hát vegyen nyalókát.. oszt levan a gond :D

23/L

2016. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem pedig igaza van a barátnődnek: menthetetlenül meleg vagy, méghozzá a romantikusaabb fajtából a jelek szerint.

De semmi vész, nyugi. Mással is megesik az ilyesmi. Ettől még nem dől össze a világ.

Szerintem dobd a csajt, és keress egy hozzád hasonló helyes, kedves meleg fiút, hacsak nem akarod a hátralévő életedet boldogtalanul leélni.

2017. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!