Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Baj, hogy szeretem váltogatni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy szeretem váltogatni a partnereimet? Mi rossz van ebben, de most komolyan?

Figyelt kérdés

Emiatt szakítottam nemrégiben. Az exem nem volt túl megértő... Ragadt rám, akár a ragacs, besokalltam.


Nem nagyvárosban lakom, ezért minden lehetőséget kihasználtam, ki is használok, ha alkalmam adódik egy kis huncutkodásra. Ő megcsalásnak vette, én lehetőségnek egy kis szórakozásra.


Neten hol lehet partner találni ilyesmikre?


Esetleg innen valaki?


Írhattok nekem, nicknevem: Máté202


2016. jan. 20. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Együtt voltál mással mikor volt pasid?!

Ez megcsalás!!!


Jobb is lesz az exednek ha talál egy normális pasit!!!


Te meg ha már ennyire gerinctelen vagy használj óvszert!!

2016. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
HIV
2016. jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hepatitis
2016. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy szereted váltogatni a partnereidet. Az a baj, hogy ezt olyannal tetted aki máshogy látja a dolgokat. Tudod vannak olyan emberek akik komoly párkapcsolatot szeretnének, szerelmesek lenni stb, és ezeknek fáj ha a párjuk mással van mert nekik nem fér bele és ők nem vágynak ilyenre. Nem hiszem el, hogy ez meglep téged, tudod a többség ilyen, szerintem már te is "hallottál róla". Vagy csak direkt játszod az értetlent. Az a baj, hogy a tisztesség és az empátia hiányzik belőled. Olyanokat keress akik hozzád hasonlóak és mindig mondd meg nekik az igazat.
2016. jan. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Legalább kérj érte pénzt!

Ne buta ku.rva legyél. ;-)

2016. jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az elején ez laza kapcsinak indult, de aztán lassan kezdett begőzölni. Mellesleg nem érdekelnek a hülye kommentek. Én nem akartam, hogy kiderüljön, nem akartam direkt megbántani, de sajnos rájött. Eljátszotta a hattyú halálát bla bla... Mondtam neki, hogy oké, legyen, szakítsunk, de hozzám vissza nem jössz... Nem vagyok senki tulajdona! Ha megtetszik valaki, nehogy már az ő hisztis nyavalygása miatt ejtsem...
2016. jan. 20. 18:52
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező meleg, ezt itt sokan nem olvasták? Még jó, hogy nincs neki és nem is akar tartós, komoly kapcsolatot.
2016. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy te mekkora egy szemét disznó vagy...

B+ ő szeretett téged,te meg így bántál vele.

Neked nincsenek érzéseid???!

2016. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
mm kösz nem,de az exeddel szivesen ismerkednék
2016. jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
deus vult.
2016. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!