Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elítélendő dolog szexhaverságo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő dolog szexhaverságot fenntartani olyan pasival, akinek több éve barátnője van?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel időközönként összejárunk és élvezzük egymással a test gyönyöreit. Állítása szerint sokkal jobb vagyok az ágyban, mint a barátnője. Egyszer azt is mondta, hogy elhagyja miattam a barátnőjét, de szerintem ezt nem gondolta komolyan.


Az a baj, hogy bűntudatom van. Jó vele a szex nagyon, viszont abba nagyon rossz belegondolni, hogy velem csalja a barátnőjét. Mit tegyek most? Inkább ne találkozzak többet vele?


Én: 29/F (meleg)

Ő: 34/F (biszexuális?)



2016. jan. 26. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Tömören válaszolva: Igen, inkább ne találkozz vele többet.

Egyébként nagyon tisztességtelen dolog barátnő mellett még egy szexpajtit is tartani, akár férfit, akár nőt. Nem tudom, hogy nem vagy rosszul ettől az embertől.

2016. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Ez inkább az ő sara, a megcsalásért nem a harmadik fél a felelős!

és ejj, a titkos, meleg vágyát titokban éli ki... hát... érhető, de nem fair.. nyilván, próbáld elérni, hogy abbahagyja a viszonyt, vagy hagyja el a párját, de ne csaljon

2016. jan. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

2. Remélem, majd téged is otthagy a párod valaki másért, és utána is osztogatni fogod itt az észt.

Ja, persze, nem az ő sara, de szeretnéd, ha az övé is lenne. Akkor is mentegetnéd, ugye?

2016. jan. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

3as, -.-

csaltak már meg, de mit csalódjak egy kb idegen fickóban? Csalódok a barátnőmben, haragszom a barátnőmre... őt ajándékoztam meg a bizalmammal, és ő árult el, miért haragudjak egy idegenre, aki talán nem is tudta, hogy a csajnak párja van, mert az elhallgatta? Nem, barátom, a csalárd a bűnös, nem a harmadik fél

2016. jan. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

4. Hogy ne tudná, hogy a csajnak párja van! Ő írta ki a kérdést!

Nem tudtam róla, hogy barátok vagyunk...

2016. jan. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Jó, majd kötekedj akkor, ha el is olvasod amit írok...
2016. jan. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megcsalásban nem lennék partner, de ezt neked kell eldönteni, hogy teneked belefér-e ilyesmi hát etikailag. Ha lelki furdalásod van miatta, és végülis találsz benne rosszat, fájdalmat okoz, akkor talán inkább nem kéne ilyesmibe belemenni. Én mondanám valójában, hogy válasszon közülünk, szerelem nélkül meg nem feküdnék le senkivel.
2016. jan. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem elítélendő, de nem tudom a te helyzetedben hogyan cselekednék, szerintem ez nem ilyen egyszerű.
2016. jan. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Eddig én is elitélendo dolognak tartottam, míg bele nem szerettem valakibe, akinek barátnoje van. Most gondolkodás nélkul lefekudnék vele, bár utána biztosan megbánnám.
2016. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban tényleg az a hibás, aki csal, de azért a kérdező vállát sem kell megveregetni, igenis kifogásolható erkölcsileg, amit csinál.
2016. jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!