Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek 51 évesen hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 51 évesen hol találnék magamnak Budapesten olyan barátot, akivel nem feltétlenül szex jönne szóba, hanem inkább baráti kapcsolat, mert erre vágyom igazán?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam meleg ismerkedős oldalakkal, de vagy elmebetegekbe, félnótásakba, hülyékbe botlottam, vagy akik csak egy éjszakát akartak. A saját értelmi és műveltségi szintemnek megfelelő barátot szeretnék kulturális programokhoz, kirándulásra, vagy csak beszélgetésekre.


Szerintetek én vagyok túl naiv, és ilyen férfi nincs? Vagy nekem kellene lejjebb adnom az igényeimet?



2016. febr. 2. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Egy pasi holtáig férfi marad, és egy férfi-nő "barátságba" mindig bekacsint a libidó. Mindamellett bízvást találhatsz olyat is, aki ebben a korban már figyelembe veszi a tilalomfáidat. 60 körüli özvegyet keress. Hogy hol, abban nem tudok segíteni. Én mindenesetre a helyedben bevásárlóközpontokban, nagyobb élelmiszerboltokban figyelném az ominózus korosztályba tartozó férfiak kosarát. Hamar ki lehet szűrni, ki az, aki magányosan tengeti napjait.
2016. febr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

A reményt soha nem szabad feladni. Amikor kezdtem feladni annak idején, hogy valamikor is barátom lesz majd, akkor toppant be az a srác, akivel másfél évig együtt voltam.


Ugyan én csak 28 éves vagyok, de én is szeretnék olyan havert, aki meleg, de nincs köztünk semmi a barátságon kívül.

Szóval nem hiszem, hogy lejjebb kellene adnod az igényeidet. Elég, ha csak engem veszel példának, bár igaz, én nem vagyok pesti, sajnos.

2016. febr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is egy ilyen barátságra vágyok.
2016. febr. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen nincs. Sokan állítják, hogy ők a kultúrára, közös programokra fogékonyak. Aztán vagy lekopnak, ha nincs szex, vagy lemondják a kultúrprogramot, ha adódik helyette szex. Én ezt tapasztaltam.
2016. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
X4-es: Sajnos én is ezt tapasztaltam! Hitegetnek mindenfélével, aztán a végén kiderül, hogy mégis csak szexet akarnak, és ha az nincs, akkor lekopnak, vagy lekoptatnak. Viszont felmerül bennem a kérdés, hogy ha te is így tapasztaltad, és én is, akkor kell, hogy legyenek még hozzánk hasonlóan gondolkodók, nem? Hol vannak ők? Hol lehet rájuk lelni?
2016. febr. 3. 22:22
 6/10 A kérdező kommentje:
#4-es: Sajnos én is ezt tapasztaltam! Hitegetnek mindenfélével, aztán a végén kiderül, hogy mégis csak szexet akarnak, és ha az nincs, akkor lekopnak, vagy lekoptatnak. Viszont felmerül bennem a kérdés, hogy ha te is így tapasztaltad, és én is, akkor kell, hogy legyenek még hozzánk hasonlóan gondolkodók, nem? Hol vannak ők? Hol lehet rájuk lelni?
2016. febr. 3. 22:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress heteroszexuális barátot, az biztosan nem akar majd szexelni.
2016. ápr. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Próbáltam, de nem jött be. Sajnos hiába mondja mindegyik magáról, hogy mennyire toleráns, megértő, nem homofóbiás, stb - a végén mindig kiderül, hogy vagy attól retteg, hogy rá vagyok-e gerjedve, vagy pl. volt olyan heteró házaspár, akik azt mondták, ez a kezdete egy nagyon szép barátságnak, aztán lekoptak, mert találtak "jobb" barátokat: heteró párt, akikkel nyugodtabban el mertek menni kirándulni. mert tőlem ugye féltek, nem mintha nem úgy néznék ki és viselkednék mint bármely heteró, hanem attól való tudatalatti félelmükben, hogy hátha "kibukik belőlem a melegség", és az nekik olyan ciki lenne.

Nehéz ügy, próbáltam heterókkal, de valahogy sosem jött össze.

2016. ápr. 3. 09:53
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok. Ez tényleg nehéz ügy. Pont emiatt, mert az emberek (meleg, heteró) ezt tapasztalják, hogy a szex áll az első helyen a melegeknél. Aggódnak, hogy "kibukik" belőle.

Én meleg vagyok és próbálkoztam idősebb férfiakkal barátkozni. A családtagjaim korán meghaltak, talán pótapát is kerestem így. Nem akartam szexet velük és ők sem velem. Voltak nagy színházba járások, sörözések, társadalmi viták, élet nagy dolgairól beszélgetések. De amint bejött egy huszonpáréves srác a képbe, akivel lehetett dugni, vagy szaunába lehetett menni fiatalokkal, mindig jött a telefon, hogy bocsi, most nem megyünk sörözni, ugye nem baj. Nem baj nekem, de ebből hosszú barátság nem lesz.

Illetve idővel az is baj volt, hogy én nem tartottam velük a szaunába, nyilvános wc-be, továbbá volt olyan, ahol akkor tiltott le a férfi, amikor kiderült, hogy nem járok el a politikai gyűlésekre, ahová ő igen. Meg olyan is volt, hogy konfliktus esetén mindig a fiatalabb férfi mellé állt az illető. Szóval én mostanság egyedül vagy nőkkel járok színházba.

Ismertem olyan idősebb meleget, aki egy özveggyel járkál programolni, esetleg ezt próbáld meg. Bár nem vagyok meggyőződve, hogy igazi meleg, és néha nem fekteti meg a nőt cserébe a színházjegyekért.

2016. ápr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ti a barátságot is megtervezitek, mint a párkapcsolatot. Ilyen legyen, olyan legyen, intelligens, diplomás ááááá. Emberi értékek. Jaj nincs kapcsim, mert nekem csak a herceg jó fehér lovon.I gaz ha jó a herceg úgy otthagy mint Szent Pál az Oláhokat, mert nálad is vannak jobbak. Ne legyen idős, ne legyen fiatal, nagy legyen, kicsi legyen, sovány, izmos, gebe. Brrr mindig mindenbe csak a külsőség, meg a megjátszás.

Fogjátok már fel egy utcaseprő is lehet jó partner, ágy átlagos vagy dagi fiúval is lehet csodálatos a sz.x és a kapcsolat. Sőt egy fizikai munkás százszor férfiasabb mint egy piperkőc, kondimajom. Modellkedem, ki vagyok gyúrva, pénzem is van, nyálas se vagyok mégse állítottam fel soha ilyen h.lye kívánalmakat. És soha nem volt gondom sem baráti, sem sz.x téren. Soha nem kellett rinyálnom, hogy nincs haverom, nincs kapcsim.

2016. ápr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!