Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok a nagy korkülönb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a nagy korkülönbségről egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudom, van már egy jó pár hasonló kérdés, azokat is elolvastam. Mégse lettem okosabb. És ennek a kérdésnek a kiírásától se várom a megoldást, de néhány használható tanácsot, véleményt igen.

Én a húszas éveim közepén járok, a barátom 18 évvel idősebb. Alapvetően a korombeliek között kerestem, de egyszerűen nem találtam köztük olyat, akivel el lehetne képzelni egy kapcsolatot. És most itt ez a negyvenes, aki minden, de tényleg minden szempontból tökéletes (legalábbis nekem az). Belső-külső egyaránt nagyon rendben van nála. Ragaszkodom hozzá érzelmileg is, és ő is hozzám. Ismerem már néhány éve, tehát nagyjából azt is tudom, mit várhatok tőle. Mégis elbizonytalanodom néha, hogy érdemes-e "beleugrani" ebbe az egészbe. Azért is tettem fel a kérdést, hogy ha olvassa ezt valaki olyan, aki hasonló cipőben járt vagy jár, akkor örülnék, ha megosztaná velem a meglátásait. Köszönöm szépen.



2016. febr. 4. 22:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érdekes kérdés. A legőszintébb választ szeretném adni.


Ha a nagyszüleimre gondolok: 19 év korkülönbség, noha mama volt a főnök otthon. Édesapám újságíró lett, én középiskolai tanár: az utódok szempontjából is működött. 47 évet bírt ki, nagyapa haláláig.


Ha a saját életemre: 3 évig voltam szeretője egy gyönyörű budai , 10 évvel fiatalabb lánynak, aki 20 évvel volt fiatalabb a férjénél. Mint tanár, sokkal szegényebb voltam, így aligha a pénzemért szeretett. De azt a házasságot megette a fene.


Lesz péda és ellenpélda is. De ha nem vágsz bele - a kételyek mellett is - soha nem tudod meg.


Szeresd: és összejöhet. 38/ Ffi

2016. febr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
És: a kérdés ugyan homoszexuális volt, de nem gondolom, hogy jelentősen máshogy működne. Érzelmileg bizonyosan nem. Az első válaszoló voltam.
2016. febr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
0%

Veszélyes. Mivel több élettapasztalattal rendelkezik, már szinte leélte a fele életét, az erőviszonyok veled szemben kiegyenlítetlenek. A mérleg felé dől, ő az erősebb, simán manipulálhat, befolyásolhat, sakkban tarthat. Jó, tudom Ő Nem Olyan, Juj. De, olyan. És ki fog jönni, ha nem előbb, utóbb. Te még csak most kezdesz el élni, ő már kezd öregedni. Visszafog és lelassít, rosszabb esetben lenyom, uralkodni akar majd feletted. Ő már kitalálta, ki Ő, te még formálódsz, az életed még nem pörög, a személyiséged még fejlődik.

Nem passzoltok.

2016. febr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Van akinél működik van akinél nem.

Szerintem vágj bele és majd eldől hogy működik e köztetek.

2016. febr. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


#1-2: Így van, pro és kontra érvek is vannak bőven. Talán érdemes lenne megpróbálni. Mit veszíthetek... Köszönöm a saját példákat is.


#3: Nem tudom, hogy amit írsz, az saját negatív tapasztalat vagy csak vélemény, de végül is mindegy. Az világos, hogy lassan kifut a szép éveiből. De azzal abszolút nem értek egyet, hogy ő lenne az erősebb, meg manipulálhat, sakkban tarthat, stb... Nem túlzottan domináns illetőről van szó. Ismerem már... És azt se gondolom egyáltalán, hogy lelassítana, visszafogna... Én nem az a tipikus huszonéves vagyok, mint a korombeliek nagy része. Nem vagyok bulizós, nem pörgök, a nyugodt életet szeretem. Legfeljebb kimozdíthat otthonról, de lelassítani biztosan nem fog... :D Már bocs, hogy így darabokra szedtem a gondolataidat, de ha ellenérveket látok a kapcsolat ellen, akkor nem ezek azok az ellenérvek. De mindenképpen köszönöm a választ.


#4: Lehet, hogy meg kellene próbálni... Még aludnom kell rá párat mindenesetre. Köszönöm a véleményed.

2016. febr. 5. 10:26
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Mikor 35 éves voltam, volt egy 21 éves fiúm, akivel kapcsolatba voltam. Fél év után nem működött, mert hozzám éretlen volt. Teljesen más gondolkodása volt mint nekem, teljesen más dokgok érdekelték mint engem. Most 36 évesen 26 éves pasival vagyok. Vele nagyon jól kijövök, egy hullámhosszon vagyunk. Jelenleg észre sem vesszük a 10 éves korkülömbséget.
2016. febr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Magyarán teljes mértékben személyfüggő a dolog, és van, akinél működik, van akinél nem. Értem én. Köszönöm, hogy írtál.
2016. febr. 5. 13:10
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretitek egymást szerintem semmi akadálya :) Én is pont igy vagyok én 21 vagyok a barátom 35 és működik köztünk minden nincs gond azzal hogy tapasztaltabb mert megértö :)
2016. febr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem azért, csajok, de nem... furcsa.. nektek, hogy egy nálatok jóval öregebb faszi náluk fiatalabb lányokat környékeznek meg? Szerintetek nincs ennek különösebb oka, azon kívül ~nyilván~, hogy ti mind ~nagyon különlegesek~ és ~nem tipikusak~ vagytok? Mármint, ennek pedofil szaga van. De ha ezt még el is hessegetem, tíz+ év sok idő. Míg ti épp megszülettetek a másik régesvrég iskolába járt. Mikor ti épp kamaszodtatok, ők már kiléptek a tinédzser korból.
2016. febr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Én meleg vagyok, nem hetero, de a pasim 8 évvel idősebb nálam.

Néha érződik hogy ő az idősebb, de semmiképpen nem dominál a kapcsolatunkban.

Én alapvetően azt látom, hogy ha 15+ év korkülömbség van, ott már ritkán őszinték az értelmek..

A legtöbb esetben a pénzről szól az egyik félnek az egész.

Persze vannak kivételek, mindig is lesznek.

De én 25 évesen egy akármennyire jó pasi is lenne, de gy 40-50 évessel max egy két alkalomra mennék el- mármint ha nem lenne többéves kapcsolatom, mert egyszerűen nem működne.

40-ig még elvan az ember, még jól tud kinézni, sok munkával, sok arckezeléssel, de én azért azt látom hogy 45 után nagyon elkezd lottyadni a test pl...

És az már nem tudom melyik 20 évvel fiatalabbnak gusztusos.

Nekem nem lenne az.

A kor jelei 40 alatt még nem igazán szembeötlőek, a testen ha nincs elhízva, ápolt, és igényes akkor azt mondjuk rá hogy sármos.

De ötvenen túl pl már ez csak egy udvarias jelző szerintem.

2016. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!