Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy 27 éves srác már öregnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 27 éves srác már öregnek számít a tinik között?

Figyelt kérdés
Mármint ismerkedésnél. Mert eddig mindenkinek sok volt. Pedig nem érzem magam annyinak.
2016. febr. 7. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Keresgélj, ne a korral foglalkozz. Persze 30 fölött már nehezebb találni.
2016. febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is sok lenne, velem egykorúakkal érzem jól magam, de úgy egyébként kifejezetten fiatalnak tartom. Miért nem ismerkedsz huszonévesekkel?

Egyébként ha ez megnyugtat, ismerek olyan csajt, aki 17 évesen összejött egy 28 évessel.

2016. febr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%

Nem a nőknek sok a 27. A tinicsajok odáig vannak a 25-30 éves pasikért. A társadalom bélyegezne meg mindenféle jelzővel, ha 27 évesen összeállnál egy 16-18 éves lánnyal. Pedig... a 9-11 év különbség még nem is olyan vészes. Ismerek olyan családot, ahol a nő és a férfi között 15 év van a férfi javára, és 3 gyermekkel nagyon boldogan, békességben élnek. :)


De mit is várunk... manapság, amikor a dohányboltba nem mehet ve egy 18 év alatti, de a melegfelvonulást végig kell nézze. Amikor a gyermekével együtt fürdő apa pedofilnak van nyilvánítva?

Beteg világban élünk, és a kór sajnos egyre terjed...

2016. febr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3: Eltévesztetted a házszámot. Ez bu-.zi kérdés.


Kérdező: Igen, annak. Én 22 éves srác vagyok és a korhatár nálam 16-25 év. Sok 25 feletti férfi ír nekem, de nem csak a koruk, hanem a külsejük miatt sem jönnek be. Egyszerűen túl idősnek tűnnek ahhoz képest, mint amit én keresek.


22 vagyok, de sokszor engem is elutasítanak már a 16-18 éves srácok.


22/F, biszex

2016. febr. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb erettnek.:)
2016. febr. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy totálisan labilis kapcsolatot akarsz egy éretlen, hisztis tinilánnyal?
2016. febr. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
lol ezt én is benéztem, bu-.zi kérdés
2016. febr. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem egsyzer bejott egy 28 eve csavo 18 eves letemre de eljen nem tudtam hany eves aztan kicsit meglepodtem de nem zavart, ha nem mutatod a korodat akkor siman tuttsz ismerkedni ;)
2016. febr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem mindegy milyen életszakaszban van az a 10-15 év korkülönbség.

De egy 16 éves tinilányhoz nem egy 27 éves srác való az tutti.

De szerintem te a 16 éves fiúk iránt érdeklődsz :)

Azzal együtt ha bejöttök egymásnak miért ne?

Nekem 16 évesen 22 éves pasim volt és a szüleim már arra is rondán néztek, de amikor megismerték a páromat, aki 18nak nézett ki és aranyos, kedves normális srác volt, így elfogadták.

2016. febr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem beszólni akarok, de komolyan ennyire lusták vagytok hogy nem nézitek meg a kategóriát?..


A tinilányos válaszok alapján.

2016. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!