Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek akik voltak már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek akik voltak már nővel. Elmesélnétek hogy milyen érzés volt? Főleg egy passzívnak lehet fúra.

Figyelt kérdés
főleg egy passzívnak lehet fúra..
2016. febr. 15. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én aktív vagyok, és próbáltam, de még nekem is fura volt, nehezen állt fel az elején. Egy igazi passzívnak szerintem egyáltalán nem menne, hiszen neki két olyan dolog is van rögtön egyszerre, ami akadályozza a dolgot: egyrészt a női test látványa, másrészt hogy itt neki kéne irányítani és betenni, ami számára teljesen idegen szerep. :)
2016. febr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan!

Én passzív vagyok, full homo, és soha a bü.ös életbe nőre nem állna fel.

Előbb sírnám el magam-kínomban hogy ilyet hozott az élet nekem.

Másrészt tényleg, aki passzív, azt baxxák, és ő szopja a faxt, nekem kell, hogy a másik fél- a barátom kicsit dominánsabb legyen.

Ez nem alázást jelent semmiképpen, hanem hogy én vagyok a gyengédebb, a lányos szerepben.

2016. febr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha érdekel én biszex vagyok és fiúval leginkább a passzív szerep vonz viszont lányoknál én irányítok mindent, az előttem szóloknak is írom ezt:Nem feltétlen kell beleélned magad egy adott szerepbe az hogy miylen vagy az ágyban legyen hangulatfüggő, parnerfüggő, kedv függő sok minden befojásolhat minket és senkit nem köt szabályozás hogy mit lehet csinálni xynak az ágyban a szerepe szerint.
2016. febr. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!