Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, hordtok gyűrűt? Milyet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hordtok gyűrűt? Milyet?

Figyelt kérdés

Küldenétek róla képet? (úgy hogy a kezeteken van)

Csak divatból, azért mert tetszik hordjátok, vagy ha párkapcsolatban vagytok akkor azért hogy a kapcsolatotokat jelképezze?



2016. febr. 15. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
NEM! Sem gyűrűt, sem fülbevalót, sem aranyláncot, sem piercinget, sem semimmi mást! Olyat a nők hordanak!
2016. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

eljegyzési gyűrűt hordok, fehér aranyat. nem küldök róla képet.



22/F

2016. febr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hordok. Egy ezüst gyűrűt, amin van még egy másik mintás gyűrű rész, szóval lehet csavargatni...érdekes:D Én semmit se viselek azért, mert divatos! Azért hordom, mert nekem tetszik.:) Bocsi, képet nem küldök róla.

Direkt az első válaszadó kedvéért: Hordok még kifejezetten férfi karláncot, férfi karórát, férfi fülbevalót és piercinget.(A pc uniszex) ;) Miért? Mert NEKEM tetszik. A személynek, akivel minden reggel felkelek, tetszik. Ennyi! :P

ui:aktív ;)

2016. febr. 16. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a 3.-hoz hasonló "csavargatós" gyűrűt hordok, képet bocsi, én sem küldök, de nem divatból hordom, hanem mert tetszik. Már lassan másfél éve megvan és nagyon szeretem, már hozzámnőtt :)
2016. febr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eljegyzésit mert mindjárházasodok pasival én is pasi vagyok de amerikában házasodunk. Am eddig női gyűrűt
2016. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A páromtól 1 éves évfordulónkra kaptam meg az "Egy gyűrűt" ezüstből, és a kapcsolatunkat jelképezi. Már gondolkodtunk rendes jegygyűrűn is, de váruk vele a kerek évfordulónkra :)


Ne haragudj, de képet nem küldök.


F30

2016. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Igen, egy ezüst karikagyűrűt hordok, amiből mindkettőnknek van egy ugyanolyan és az összetartozásunkat szimbolizálja. :)


26F m

2016. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!