Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen farokkal élvezhető az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen farokkal élvezhető az análszex?

Figyelt kérdés
Ki akarom majd próbálni az anált egy sráccal, de az jó lenne ha élvezném is. VÉkonyabb farkú srácot keresekk vagy mi a jó? Főleg tapasztaltabb bi/meleg srácok válaszát várom.

2016. febr. 16. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%

Vizsla és husky farokkal élvezhető, az uszkáré kicsi.


Fifi/14

2016. febr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
És akkor majd úgy fogsz ismerkedni, hogy először a farka mérete iránt érdeklődsz?
2016. febr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahelyett, hogy bántjátok segítsetek inkább. Mellékesen van olyan oldal, ahol tud farok méretet is nézni...
2016. febr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
14 cm az erezhetetlen nekem akkora volt az elso es nem is ereztem hogy bennem van-e mar... Szerintem 16-17 cm az jo lehet
2016. febr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Én lány vagyok és szerintem a kicsit nagyobb farokkal rendelkező férfiakkal jobban élvezhető.
2016. febr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért wlsőre célszerűbb kissebb farokkal kezdeni.
2016. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is célszerű kisebb farokkal kezdeni, egyébként pedig minden a farok gazdájától függ.


Engem egy nagyon! hosszú farokkal csináltak meg először, de szerencsére nagyon figyelmes volt a partner, így nem volt gond belőle.


És pl van különbség passzív és passzív között ilyen tekintetben is. Van, akinek a hosszúság a gyengéje, van akinek pedig a vastagság.


Szóval szerintem egy normál, vagy kisebb méret ideális a kezdéshez, de nem szexrandin, ahol csak meg akarnak dugni..


25f

2016. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Kb 25 centis a párom, és elég vastag is, mégsem fáj soha az anál, mert előtte, ujjal tágít, egy, aztán kettő, majd három, és úgy jön belém, én eszméletlenül szeretem.
2016. febr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem függ a farokmérettől, ha a partner odafigyel. Kell sok síkosító, gyengéd, finom, óvatos mozdulatokkal történő tágítás, sok türelem, és kellőképpen történő ellazulás.


Bennem volt már 18 cm-es is, és egyáltalán nem fájt. Sok sikert! :) 20f (meleg, passzív)

2016. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
18—20 cm az első az 18cm volt és nagyon jó a mostani párom 20cm es farka van és nagyon jó főleg szopni
2016. febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!