Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mostanában úgy alszunk el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Believe94 kérdése:

Mostanában úgy alszunk el hogy fogom a párom péniszét, szeretem érezni fogni stb. Ez nagy gond?

Figyelt kérdés

Meg álltalában mindig én akarok szeretkezni, minden nap de a párom nem :/ Olyan mintha ez éltetne tudom furán hangzik Szerintetek gáz illetve valami megoldás?

21/F



2016. febr. 19. 05:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%

ilyen nőröl álmodom

ha pasit váltanál irj

én mindig benne vagyok a szexbe engem is ez éltet

pusziiii sok sikert

2016. febr. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Miért ennyire lusták az emberek hogy nem bírják megnézni a kategóriát?..


Egyébként szerintem nem probléma, de ne is erőltesd. Az öröm akkor öröm ha mindkettőtöknek örömet okoz..

2016. febr. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
1 es válaszoló. Ne zavarjon de a kérdező fiú plusz homoszexualitás a kategória :D
2016. febr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
ez kicsit epic lett :D:D:D
2016. febr. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Engem nem zavarna egy ilyen helyzet. :)
2016. febr. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

ezzel én is így vagyok, sokkal nagyobb az étvágyam, mint a barátomnak...napi 4-5ször szexelünk és annál sokszor még többet is kívánok. nincs azzal gond ha nem kívánja minden nap, neki kevesebb is bőven elég úgy látszik. ha szeretkeztek azért azt élvezi legalább? ha zavar beszélj vele. én is imádom fogdosni ha otthon vagyunk mindketten mindig bennem van valahol a farka:DD éjszaka is rámászok sokszor mert nem bírok magammal:D



22, passzív

2016. febr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

#6

Bár én is találnék egy ilyen beállítottságú emberkét. :)

2016. febr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gond, inkább aranyos. :D Én inkább a lábam szoktam rátenni a másikra, és azzal "átölelem". :) 20f (meleg, passzív)
2016. febr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%

Köszönöm hogy léteztek!!!!

Több csaj jut nekem és Férfi társaimnak,kik a seggüket szarásra használják.. :D

2016. febr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

9-eske


Lehet,hogy ti heterók kakilásra használjátok kizárólag a feneketeketde azért előszeretettel dugjátok bele a női fenékbe a cerkátokat! :-D ennyit erről.

2016. febr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!