Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg aktívként a nagy feneket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg aktívként a nagy feneket kedvelitek, vagy a kicsit, illetve a szőröset vagy a borotváltat?

Figyelt kérdés
nagy kofferbe jó pakolni, sokan mondják ezt.. ezzel nyugtatom magam..:-D

2016. febr. 21. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Én a kettő közöttit, a kicsi túl kicsi nekem, a nagy meg túl nagy :D Hogy borotvált-e vagy sem, az nem érdekel :)
2016. febr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Kisebb, izmos. Nem nagyon szőrös.
2016. febr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Betegek.
2016. febr. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Ez mi hogy vannak azért értelmesebb kérdések, megválaszolják, de rengetegszer látom hogy random jön valami új felhasználó és mindig rabszolga akar lenni.

Menj már innen.

2016. febr. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ha találkozok egy sráccal és a helyzrt fokozódik, akkor már nem érdekel, hogy mekkora a segge és milyen szőrös. Ha a srácra beindulok, akkor tök mindegy.
2016. febr. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
kicsit. jobban tetszik ha izmos, kerek, mintha lapos. ha szőrös akkor szőrtelenítse. barátomnak pl nem szőrös a feneke csak a vágatban, de azt meg gyantáztatja
2016. febr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Az egyik haveromnak nagyon fincsi fokhagymagerezd feneke van, enyhén szőrös és nagyon izmos, szerintem nagyon szexi :)


Én a kisebb, izmos fenekeket preferálom.


25f

2016. febr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nagy jön be,a szőr nem szempont :D

21/F

2016. febr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

én szeretem a nagy feneket, de volt már sokfélével dolgom, igazából mindegy kicsit, de azért inkább a nagy, mert az olyan jó érzés, amikor nár egy nagy, feszes fenék el sem fér a kezedben :P És a borotváltat szeretem, nyalás után nem szeretem a szőrt kergetni a számban ...


21 mf a

2016. febr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

normál szőrzet, de nem túl hosszú és a kisebb jobban bejön de egyik sem szempont túlzottan. :)


20F/a

2023. febr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!