Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kit tekinthetunk melegnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit tekinthetunk melegnek?

Figyelt kérdés
Marmint sok helyen, mindenfelet irnak, es en itt a belso tulajdonsagokra gondolok. Aki meleg hogy jon ra,hogy meleg? Eleinte ugye mindenki heteronak van nevelve. Hogy veszi eszre egy srac magan,hogy meleg? Erre,hogy lehet ráébredni?

2016. febr. 29. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiú tetszik neki. Fiúkra áll fel, fiúkróp fantáziál. Fiúba lesz szerelmes.
2016. febr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiúkról*
2016. febr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A konkrét fogalom szerint aki meleg, férfinak tartja magát, és csak a férfiakhoz vonzódik, egyaránt romantikusan és fizikailag is. De egy jelentős része a magát melegnek valló emberek közül ezen a kategórián kívülre esik.

A másik kérdésre válaszolva pedig, a legtöbben beleesnek egy srácba, vagy fizikai vonzalmat kezdenek el érezni iránta. Sokan gyanítják már korábban is, hogy nem biztos, hogy csak a kiskorúság beszél belőlük, amikor a lányokat közömbösnek tartják. Én személy szerint elkezdtem vonzódni az egyik sorozat meleg karakteréhez, de már korábban is tudtam, hogy a lányok nem érdekelnek. A sztori emberfüggő.

2016. febr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szoval ha meleg lennek akkor mar a legkisebb meleg fantáziára fel állna?
2016. márc. 1. 08:38
 5/9 kovpet ***** válasza:
100%

"Szoval ha meleg lennek"


Akkor tudnál róla :)

2016. márc. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mar 16 evesen is?
2016. márc. 1. 13:40
 7/9 kovpet ***** válasza:
100%
Már 12-13 évesen is. Más kérdés, hogy akkor még nem fogadják el a tényt.
2016. márc. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ertem, Köszönöm szepen mindenkinek aki ertelmes valaszt adott, ment nekik a zold kez :)
2016. márc. 1. 13:56
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én például testileg a fiúkhoz vonzódok, de csak addig érdekelnek, amíg izgalomban vagyok, utána egy cseppet sem. Lánnyal meg érzelmi kapcsolatot simán tudnék kialakítani, meg smárolni is imádok csajokkal. Testileg is mindig megnézem őket, tetszenek a szép mellek, a szép arc. Ezt például hogy hívnád? :D
2016. márc. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!