Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan kezdeményezzek beszélge...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek beszélgetést, törjem meg a jeget egy sráccal, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Egy iskolába járunk és ő eléggé szokott engem nézni. Egyértelmű, hogy tetszem neki, de azon kívül, hogy régebben a hajába nyúlt, nem tett semmit se annak az érdekében, hogy közelebb kerüljön hozzám, amit olyan szinten meg tudok érteni, hogy én se tudom, hogy hogyan tudnék hozzá szólni.

Eleinte nem izgatott és úgy voltam vele, hogy ha valamit szeretne, akkor tesz érte, mert nekem akkor nem volt igényem párkapcsolatra(sok dolgom volt és stresszeltem) és elég semlegesen néztem rá...de mostanában valami változott rajta...nem ő változott, hanem...nem tudom:D A lényeg, hogy pillanatról pillanatra helyesebbnek tűnik. Általában barátok között van, akkor meg egyértelműen nem szeretném megszólítani. Amikor nincs senkivel, akkor meg siet A-ból B-be. Azt tudom, hogy cigizik, de valamiért akkor is ott vannak a barátai(én mint egy magányos farkas nem értem azt, hogy hogyan nem fulladnak meg az emberek attól, hogy mindig ott van valaki a környezetükben). Én semmi pénzért nem kezdenék el cigizni, de ha mégis elkezdeném, kérnék tüzet stb, akkor a barátainak játszanom kellene magamat. Mármint, ha meghallom a hangját, már hülyén kezdek viselkedni és hát elég feltűnő lenne ha pár srác beszélgetne, mi meg mélyen egymás szemébe néznénk egész végig.

Van egy srác, akivel jóban vagyok és láttam már beszélgetni őket, de ötletem sincs, hogy hogyan hozzam fel neki vagy mit mondjak egyáltalán."Hé, van az a srác, akivel beszélgettél <ekkor és ott>. Tudod a nevét? Csak kíváncsiságból kérdem. Nem kell gyanakodni. NEM akarok tőle semmit!"

Szoktak az emberek csak úgy kezdeményezni beszélgetést? Pl valahol sikerülne kettesben lennünk, amire nem látok semmi esélyt, de mondjuk, hogy megtörténik

Én- Agh, olyan gáz, hogy szombaton is be kellett jönni a suliba. Alig tudtam pihenni valamit.<erre ő meg válaszolna vagy nézne, hogy mi a fene>...

Ui: Még nem volt pasim ezelőtt és az emberekkel néha elég kínos tudok lenni.



2016. márc. 5. 22:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
78%
Van konkrét célod vele? :)
2016. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem egyszerű, de meg kell találni a fogást rajtuk, én is 2-3 hónapig próbáltam fogást találni egy srácon, és végül kiderül hogy ő is meleg, szóval próbálkozz. Nekem úgy sikerült hogy le "gyerekeseztem" és ráírtam FB, hogy ugye nem vette zokon, és így kezdődőt minden.
2016. márc. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2%
a farkára is kiváncsi vagy?, azon kívül, hogy leírtad csak random beszélgetés. Én pl. vannak szimpátiára értve szimpatikus fiú-lányok (de nagyon tetszenek a szőkék), de vsak tetszik és nem érdekel utána, te szerintem többet szeretnél.
2016. márc. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Komolyabbak lennének a céljaim annál, minthogy a farkát lássam. Ha kiderülne, hogy passzolunk, én párkapcsolatot szeretnék, nem csak szexet.
2016. márc. 5. 23:44
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Kérdezd meg a nevét és ha megtudtad vedd fel vele a kapcsolatot. Valószinűleg nem fogja megkérdezni az ismerősöd, hogy miért kérdezed.


19/F/P

2016. márc. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

Höh, mintha magamat látnám egy kicsit. :)

Legalább ennyire túlbonyolítom a dolgokat, és ötletem sincs, hogy hogyan kezdeményezzek, vagy hogy egyáltalán kezdeményezzek-e, mert hát vérciki ha mégsem meleg a srác.

Mondjuk én még megkérdezném, hogy mi miatt egyértelmű, hogy tetszel neki? Ezekről nem nagyon beszéltél, talán támpontot adna a dologban.


Borzasztóan körülményes vagy egyébként, amit nem bántásból mondok, de nagyon túlbonyolítod a dolgokat, ami egy ilyen "meleg ismerkedős" helyzetben csak még nehezebbé teszi az előrelépést.

Azt remélem, hogy csak poénból írtad, hogy "Csak kíváncsiságból kérdem, nem kell gyanakodni... stb." ha nem akkor ezt sürgősen felejtsd el, mert ha amúgy nem is, de a túlmagyarázkodástól biztosan gyanús leszel.

Ha tudsz valamit a srácról, akkor egy harmadik személytől nem nehéz úgy megtudnod a nevét, hogy nem buksz le, elég csak kitalálnod egy választ arra a lehetőségre, ha a "Ki az a srác?" kérdésre valaki megkérdezné, hogy miért kérded. (Akár: "Csak olyan ismerős, úgy néz ki mint haverom tesója..." mondtam valamit :D )


Ha félénk vagy szerintem sokat segít, ha egy közös ismerőst próbálsz keríteni, aki esetleg be tud neki mutatni, és úgy egyszerűbb szóba elegyedni, mint ha valami közhellyel próbálkozol.

Hajrá!


Amúgy totál megértelek. Én is mindig gondban vagyok ezzel, mert attól tartok, ha csak random odamennék beszélgetni egy idegen sráchoz idegen srácként, az már önmagában túl bizarr lenne, hogy levágja mi a szitu.

Tökéletes alkalomra meg nem nagyon érdemes várni.

Egy kis bátorság sosem árt.


+ ha esetleg van valami buli, ahol ő is ott van, akkor bizonyos mennyiségű alkohol garantáltan segít a félénkség problémáján. :D


Egyébként meg csak legyél önmagad, és tényleg csak lazán. Legalábbis rég rossz, ha rá kell szoknod a cigire ahhoz, hogy felkeltsd egy srác figyelmét ;)


Sok sikert!

2016. márc. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Facebookon meg tudod találni szerintem, és esetleg bejelölheted, írhatsz neki...

Olyan ember ismerőseinél keresd aki tuti ismeri

2016. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen, viccből írtam. Direkt ki is emeltem, hogy látszódjon rajta a szarkazmus, bár írásban úgy tűnik, nem volt annyira egyértelmű:) A túlparázás meg a körülményesség a két középső nevem:P

Ráírnék fb-n, de volt egy srác elötte, akivel szintén ott ismerkedtem meg és röviden annyi, hogy eléggé félreismertem és elcsesződtek a dolgok...persze gondolom, kezdeményezni nem lenne baj fb-n de azért a negatív tapasztalataim miatt a "netes" ismerkedést kerülném, ha lehet. Valamint neten nem látom a reakcióit, a testbeszédét, mikor szarkasztikus(amint a mellékelt ábra mutatjaxd) és amellett, hogy hülyét csinálnék magamból, órákig gondolkoznék azon, mit írjak stb. Vagy ráírjak? Ha igen, mit? Én minden vagyok, csak spontán nem. (Ami azt illeti ezt a szöveget is többször átnéztem, hogy mennyire érthető a mondanivalóm.:S)

Bezzeg, ha ő kezdeményezne...

2016. márc. 8. 15:48
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

Azt írtad, hogy biztos, hogy tetszel neki. Lehet nem mer kezdeményezni mert nem biztos benne, hogy ő bejön neked és mivel egyikőtök sem kezdeményez kicsit nehézkes a dolog.


19/F/P

2016. márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
95%
Amikor rád néz csinálj valami ,,jeleket'',hogy számára kiderüljön és akkor lehet lépni fog ő!
2016. márc. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!