Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek bunkó voltam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkó voltam a sráccal?

Figyelt kérdés
Régóta izgat, hogy kielégítsen egy fiú. El is kezdtem levelezni egy fiatal sráccal. Aztán ma taliztunk is. Azonban élőben nem tetszett a fiú viselkedése. Egy kis séta után mondtam, hogy ne haragudjon, de nem szeretném, ha ő lenne az a fiú, akivel kipróbálom a fiús szexet. Erre elkezdett kiabálni, meg hogy én se jövök be neki, meg szóval tiszta gáz lett. Eddig 4 fiúval leveleztem. Ebből 2 eltűnt csak úgy. 1 buta volt és jött ő. 2 hete leveleztünk, egyeztettük a talit, stb. Tökre normális voltam vele. Direkt napokig nem élveztem el, hogy "kanos" legyek ma. De sajnos zavart a srácban valami. Valahogy azt éreztem, hogy amit előtte írt mind megjátszás volt. Volt 1-2 elszólása is, ami neki tuti nem tűnt fel magával kapcsolatosan. Szóval most rosszul érzem magam miatta, mert nem mondtam bunkón, sőt mondtam, hogy remélem nem bántom meg és nekem is kellemetlen ez így. Mondott már lány (fiúval nincs élményem) nemet nekem, de sose csináltam ilyet. Lehet az a gond, hogy túlságosan is korrekt akartam lenni. :(
2016. márc. 6. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem voltál bunkó, csak őszinte. A srác sajnos már más kategória. Érthető, hogy rosszul esett neki de a reakciója mutatta, hogy jobb, hogy vége lett, mielőtt elkezdődött volna.
2016. márc. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki viseli jól a kritikát.
2016. márc. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a másik srác volt bunkó és nem te. Én például sokkal nagyobbra tartom azt, ha megmondják, hogy nem vagyok az esetük, mint hogy például eltűnnek. Persze tudom, hogy rossz érzés az elutasítás, de ez egy elég bunkó reakció volt tőle, neked emiatt ne legyen lelkiismeretfurdalásod! :)

21f

2016. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Te nem tettél semmi rosszat és jó, hogy véget vetettél ennek mielőtt elkezdődött volna.


Kedves 4-es neked meg csak annyit, hogy mi meg nem vagyunk kíváncsiak a homofób megjegyzéseidre.


19/F/P

2016. márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt megnyerő a személyes találkozó alkalmával, akkor jól tetted, hogy elhajtottad.
2016. márc. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!