Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha bejön egy-két lányos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bejön egy-két lányos vékony gyerekarcú fiú meleg vagyok? Barátnőm van! 18f

Figyelt kérdés

2016. márc. 8. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Persze.
2016. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Istenem, ezek az ostoba, primitív válaszok...


Legfeljebb kíváncsi lehetsz, a te korodban még teljesen normális dolog. Ha szereted a barátnődet, és be is indulsz rá szexuálisan, akkor biztos nem vagy meleg :)

2016. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Van még hely a pride-n :D
2016. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bi vagy akkor.
2016. márc. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg biszexuális vagy. Ez így hülyén hangzik, de úgy gondolom, emiatt nem kéne aggódnod. Rengeteg ilyen embert ismerek, sőt, Te is, csak nem tudsz róluk, mert ezt sokan letagadják. A női ismerőseim kb fele biszexuális bevallása szerint, valamint ugyanez igaz két férfi ismerősömre is.
2016. márc. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Erre igazából nincs bevett kifejezés, ne várd, hogy mondjanak rá. Ez egyfajta kevert orientáció. A hetero/homo vagy bi fogalmak mind azt jelentik, hogy valakinek "mindenestül" bejön a férfi/nő vagy mindkettő. Neked nem jönnek be mindenestül a férfiak, csak bizonyos tekintetben. Ezért van az, hogy csakis az abszolút férfiatlan, lányos fiúcskákon akad meg a szemed, akik mellett egy nő vagy egy igazi meleg valószínűleg szánalmas-lenéző tekintettel tovább lépne, mondván, nekik az nem férfi.


Azt már tudjuk, hogy esztétikai értelemben maga a férfiasság, szóval az a nagy, erős, kigyúrt, szőrös, szakállas, férfias kisugárzású - amit nők és melegek pozitívumként értékelnek - az nálad nem pálya, feltételezem még taszító is számodra. Viszont úgy tűnik, a női homokóra forma mellett a fiús alkat sem teljesen kizárt a fantáziádból. (Nem kell hogy ám blokk az egész testük, az is lehet, hogy csak bizonyos részek: a karjuk, a lábuk... ez te tudod, a többi része meg nem.) Az is egyértelmű, hogy érzelmileg lányokhoz vonzódsz, te vagy a fiú, a védelmező, és nem tudnád magad elképzelni az oltalmazott/dédelgetett szerepben.


A nemi orientáció több összetevőből áll:


Fizikai vonzalom bizonyos testalkat, idomok láttán. <fiúk értik mi ez

Esztétikai vonzalom szép arc, haj, csinosság láttán.

Érzelmi vonzalom az illető személyiségéhez, kisugárzásához.

Saját elképzelésünk egy párkapcsolatban (ki a domináns).

Szexuális örömök...


Egy adott személy - ha kevert az orientációja - akkor nem vonzódik egy adott nemhez minden tekintetben, csak bizonyos tekintetekben. A többi akár taszíthatja is. Fura dolog, de ez ilyen. Hogy neked konkrétan mik jönnek be egy fiúnál, vagyis a férfi nemből, és mik nem, ezt neked kell magadban végigzongorázni. Ezt megteszed, és pontosan tudod, hogy milyen is vagy valójában. Körülírni tudod, hosszasan magyarázni, de bevett szó sajnos nem lesz rá. Értelemszerűen a meleg ugyanúgy helytelen, mint a 100% heteró, és a bi sem helyénvaló, mert az igazi bi sem korlátozza a férfiakat ilyen kislányfiúcskákra. Amilyen most vagy, olyan maradsz, ezzel éled le az életedet. Vagyis meglepetésre már nem kell számítanod, nem lesz belőled sose 100% meleg, de azért ez az érzés, ez a kis szelet, ami van benned, ez mindvégig ott fog motoszkálni, néha kissé meggyötörni.


(Egyébként az az egy-két ilyen lányos gyerekarcú meleg fiúcska tudna örülni neked, mert azokat a homo-társadalom egyik fele mélységesen lenézi, másik fele csak dugásra használná, neked viszont meg érzéked lenne hozzá, hogy kell lányokat érzelmileg is szeretni. Persze vigyázz inkább a valódi barátnődre... Nem érett még a világ ezekhez a dolgokhoz.)

2016. márc. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"(Egyébként az az egy-két ilyen lányos gyerekarcú meleg fiúcska tudna örülni neked, mert azokat a homo-társadalom egyik fele mélységesen lenézi, másik fele csak dugásra használná, neked viszont meg érzéked lenne hozzá, hogy kell lányokat érzelmileg is szeretni. Persze vigyázz inkább a valódi barátnődre... Nem érett

még a világ ezekhez a dolgokhoz.)"


Eléggé igazad lehet azt hiszem. Én azt hittem a melegek nagy része pont az ilyen fiúkra vágyakozik, mivel ők a szépek, de akkor ezek szerint tévedtem.


Aha, én valószínűleg tudnék nagyon szeretni egy ilyen fiút, de a barátnőmet is szeretem és habár hullámvölgyben van a kapcsolatunk most, szeretném megtartani őt. A baj az hogy én sokat tanulok mivel két tantárgyból fogok emelt szintezni, de ő ezt nem tudja tolerálni, mert ő leszarja az iskolát és emiatt féltékeny nagyon rám. Azt hiszi nem is szeretem. Bevallom, egyes "qrvageczizései" után én is úgy érzem hogy nem szeretem de utána amikor megnyugszunk akkor ismét érzem hogy vele szeretnék lenni.

2016. márc. 9. 15:59
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a lányos fiúkat kedvelem, pedig full meleg vagyok :-) mindenesetre elég szép választ kaptál!
2016. márc. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Én lány vagyok,de már nagyon régóta szeretnék egy meleg fiúbarátot. Egyáltalán nem nézem le őket a másságuk miatt,csak az egyik legjobb barátnőmnek is van egy meleg fiú barátja és olyan kedves...az a baj hogy távol lakik és nincs alkalmam megismerni jobban-> kizárólag BARÁTKOZÁS céljábol:( pedig milyen jó lenne együtt elmenni vásárolni stb. lehet hogy jobban megérteném mint a mostani barátaimat! :)
2016. márc. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Előző vagyok. Bocsi az offért,visszatérve a témához az előttem kettővel kommentelő teljesen jól leírta a kérdésedre a választ,ugyanis valóban nincs ilyen meghatározás pontosan hogy "meleg vagyok de csak a lányos arcú fiúk jönnek be". A fiúk közül is egy "típus" tetszik de emellett még a lányok is. Szóval szerintem a hosszú válaszolónak igaza van:D

És sok sikert a barátnőddel,hozzátok helyre a kapcsolatotokat minèl hamarabb:)

2016. márc. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!