Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek mi volt a legrosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi volt a legrosszabb élménye? Hogy tudta feldolgozni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 11. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer karamboloztunk, sokáig nem mertem utána autóba ülni, de idővel elmúlt...


Kicsit lehetnél konkrétabb, mire vagy kíváncsi ;)

2016. márc. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tőzsdén nagyobb összeget veszítette. egy ideig nem vettem részvény. Szerencsére azóta már a többszörösét megkerestem :)
2016. márc. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Asszem hogy az amikor szexelni akart velem eggy sràc én meg elutasítottam. Pedig nagyon hejes volt. Azóta is bànom nagyon... nem tudom magamat rajta túltenni... egyépként ez többször is megtörtént.
2016. márc. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy házibuliban berúgtam, és egy srác mellett ébredtem meztelenül. Nagyon kínos volt, mert nem emlékeztem szinte semmire.
2016. márc. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Második barátom elhagyott, és azóta is szenvedek tőle.. :/
2016. márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 B.lacko ***** válasza:
0%
Hm uj no.. A fongojat szerintem nem moatanmeg 34 ev alatt soha😀
2016. márc. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy sráccal ismerkedtem. Hetekig leveleztem vele, tök jól eldumáltam vele. Majd egyik napról a másikra nem írt többé. SOHA:( Nem értem mi az oka:(
2016. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!