Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan jelezzem egy másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem egy másik férfi felé hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki nem tudja, ho bejön nekem. Egyszer találkoztunk csak személyesen és készültem arra, hogy elmondom neki de nem voltam hozzá elég bátor. Róla azt mondják, hogy szintén meleg de akkor is félek. És nem is igazából az elutasítástól, hanem attól, hogy tudatja másokkal, hogy közeledtem felé. Mivel én még soha nem kezdeményeztem, ezért szeretnék tőletek tanácsot, tippeket kérni, hogy mit mondjak amivel nem vagyok tolakodó de mégis tudatom, hogy mi a szándékom? Tudom, hogy az lenne a legegyszerűbb ha elmondanám neki de amint írtam nem merem. Csak úgy nem rohanhatom le. Valaki élt már át hasonlót? Hogy oldottátok meg? Köszönöm előre uis a válaszokat!

2016. márc. 14. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Tökéletesen megoldás nincs. Mindig ott lesz a félsz benned, amivel nincs gond. Erőt kell gyűjtened, odamenni hozzá, és mondani neki, hogy kettesben szeretnél vele beszélni egy kicsit. És akkor valami olyat mondj, hogy szívesen megismernéd közelebbről is, mert nagyon szimpatikus neked. Reméljük leesik neki. :D Ne legyél erőszakos, csak finoman. De azért győződj meg róla, hogy ha elutasít sem él vissza a helyzettel és nem lesz veled gonosz. Bár nincs ilyen tapasztalatom. Igazából semmilyen tapasztalatom sincs, csak ezt gondolom. :)

Talán még annyit mondanék, hogy még azért várj pár alkalmat, beszélgess vele csak úgy, mint ő is jobban megismerjen, megszokjon, mert egy nap ismertség az kicsit kevés szerintem.

2016. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Üzleti dolog miatt voltam nála és megyek is a közeljövőben. És az mennyire jó ötlet ha mondjuk szemtől szembe nem merem elmondani de mindent leírok neki egy szép levélben szép betűstílusban és a pénzzel együtt átadom? Tudom nem egy bátor megoldás de inkább ezt választom. Nyilván nevet nem írok rá, hogy ha meg is mutatja valakinek, ne tudja rám bizonyítani.
2016. márc. 14. 11:48
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Ne írj levelet szerintem. Nekem tetszett már egy munkatársam, meg úgy vettem le, hogy én is neki, de nem mertem mondani neki, így inkább levelet írtam. Az egész részleg körberöhögött, nyíltan rákérdeztek, hogy bzi vagyok-e.
2016. márc. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Húúúú második válaszoló ez tényleg gáz! Na például ilyentől félek. Mondjuk nekünk nincsenek közös munkatársaink de ismerőseink igen. De csak nem tenné meg, hogy megmutatja másnak ha Ő is meleg,
2016. márc. 14. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, én sem gondoltam róla. De ő az a típusú meleg, aki bámulja a férfiakat, elpirul, és közben irtózik a "bzis" dolgoktól, szóval szerintem még jó pár év, mire tisztába jön magával. Lehet, hogy a te embered másképp áll a dologhoz. Én úgy voltam vele, hogy kockáztatok, lesz, ami lesz, mert el akart költözni a fiú az USA-ba, én pedig úgy gondoltam, sietni kell a vallomással. Esetleg hívd el egy italra, és ha mellébeszél, hagyd a fenébe, így te sem égsz le.
2016. márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%
Bátorság! :) Mond el neki őszintén, hogy mit érzel. Lépj túl az irracionális félelmeken, kockáztass és nyerj. ;)
2016. márc. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!