Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti nem féltek az betegségektől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem féltek az betegségektől és idegenekkel való szextől? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés
rengeteg meleg már az első alkalommal a szexre térne,és még ha használna is gumit de oralnál sosem,pedig úgy tudom úgy is lehet elkapni nemi betegséget,rám is rendszeresen ezzel írnak és mindig az efféle félelmem miatt utasítom el őket...illetve főleg a passzívak nem aggódnak a másik fél felől ha bevállalják még is? :/

2016. márc. 19. 16:24
 1/7 Boros Dániel 1.2 válasza:
6%
Én nem vagyok meleg , de nem értem azt hogy mostanra nagyon megnőtt a melegek száma és nemtudom miért mert az aids esélye mindig fenn fog állni. Lehet hogy azért vágynak ennyire az orális szexre mert vonnza őket a veszély....
2016. márc. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem ez a veszély nem fenyeget mert amilyen erkölcsös vagyok soha nem mennék bele egy alkalmi kapcsolatba.


19/Feminin/P

2016. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"mostanra nagyon megnőtt a melegek száma" - ezt mégis hogy képzeled el a gyakorlatban? :D


Olyan, mintha én azt mondanám, hogy mostanra nagyon megnőtt a balkezesek száma.


A kérdésre válaszolva: én félek a betegségektől, emiatt nem is mernék idegennel szexelni csak olyannal max, akiben maximálisan megbízom, ill. akiről tudom, hogy olyan "fajta", aki nem meri úgy kezelni egy idegen pasival való szexet, mintha csak lemenne a boltba venni egy kenyeret.


Az, hogy valaki gumival dug, még nem jelent biztonságot, mert már puszta orális szextől is el lehet kapni bármit.

Nekem az a fél óra öröm nem ér meg annyit, hogy utána hónapokig járjam az orvosokat.

2016. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En csak a baratommal letesitek szexualis kapcsolatot. Husegesek vagyunk egymashoz, pluszban felunk attol hogy megcsalas miatt elhagy a masik. Szoval igy a betegsegtol pont nem felek/felunk.
2016. márc. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Boros Dániel 1.2 válasza:
17%
#3 A világ változik .... régebben más autók voltak , más szokás , és igen a homoszexuálisak száma is megnőtt
2016. márc. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De! Meglep mennyire nem veszik komolyan ezt! Főleg a tinik! A kedvencem aki azt mondja neki nem lehet baja mert nem volt beteggel! Honnan tudja? Nincs a homlolukra írva! Kb egy hónapja így lett beteg egy srác akivel voltAm! Nagyon kanos volt. Nem kért papírt és most HIV fertőzött:( 22 évesen! Akitől elkapta az 16!!!!! Tizenhat!!!!!!!!!
2016. márc. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#5: Igen, ahogy nő az emberek száma, úgy nő a homoszexuális emberek száma is. Ez szimpla egyenes arányosság. Ha az meleg:heteró arányra gondolsz, hogy az nőtt, akkor viszont ki kell, hogy ábrándítsalak. Ősidők óta nem változott nagyobb mértékben az arány, most sem változik. Ellenben a toleranciával és elfogadással, ami valóban növekszik, így egyre több meleg vállalja fel szexualitását. Ezért hiheted azt, hogy nagyobb az arány.


Kérdező:

Én egyáltalán nem félek a betegségektől. Egyrészt, mivel idegenekkel SOSE szexelek. Ha valaki valaha is jobban megtetszett, azt előtte megismertem, és miután már megbíztunk egymásban, utána feküdtünk le, de akkor is védekezve. Amióta van barátom, azóta pedig nem is fekszek le mással, csak vele, és tudom, hogy ő sem fekszik le mással, így most sem félek attól, hogy elkapok egy nemi betegséghez.

Szerintem ha valaki elég érett már hozzá, és nem fekszik le minden héten más-más személlyel, akkor nem kell félnie.

17/f/m

2016. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!