Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek jelenthet problémá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelenthet problémát, ha számomra egy pénisz csak előrehúzott fitymával tetszik?

Figyelt kérdés

Imádok szopni, de egyszerűen undorodom a makktól, ha hátrahúzzák a fitymát. Ez jelenthet problmát későbbi kapcsolatban?

20f



2016. márc. 21. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaz hogy én nem vagyok meleg, de engem nem zavarna nagyon ha a párom így lenne. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy hogyan tudsz úgy szopni?


22F

2016. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van akinek nem csúszik annyira könnyedén hátra, ott simán. Ha pedig mindenképp hátramegy, azt elől tartom a kezemmel.
2016. márc. 21. 16:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ez problémát jelentene. Ha Te így is örömet tudsz okozni a partnerednek, akkor nem hiszem, hogy ez akadályt jelentene.
2016. márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
En is láttam mar olyat ami nagyon info volt. A pasim metelt igy nalunk nincs ilyen probléma. De nekem sem tetszik
2016. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pont fordítva vagyok a dologgal. :D


20/F

2016. márc. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én most megyek orvoshoz h lehessen mert nem tudom a gond h én is éppen alul szeretek lenni szóval... :/
2016. márc. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem értem, kifejtenéd bővebben?:)

Köszi! Én is 'alul' vagyok :)

2016. márc. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok,mit nem értesz pontosan? :) alul alatt értelemszerűen a passzívot értettem :D
2016. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hátrahúzva jobban tetszik. A metélteket imádom !
2017. dec. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!