Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 15-20 éves,175-180 cm magas,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-20 éves,175-180 cm magas, vékony, passzív/uni fiúk: nektek hány éves, milyen magas és milyen testalkatú fiúk/férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés
És mit tartotok még fontosnak kinézet terén (az ápoltságon kívül)?
2016. márc. 22. 21:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
hát rám ezek igazak csak a vékony nem,nekem 15-től akár 30 körülig jó,nálam lehetőleg magasabb és nálam maximum kicsivel ducibb jönne be,legyen férfias ott is és amúgy is,nem zavar ha van egy kisebb pocakja,az meg még fel is izgat ha kockája van és széles válla,meg izmos karja... :3 az se nagyon zavar ha szőrös hisz még is csak férfi de erre is csak azt tudom mondani h amilyen szőrös vagyok én,annál jobban más inkább ne legyen... :D
2016. márc. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább a velem egykorú, de legalábbis 25 évnél fiatalabbak jönnek be(az annál idősebbek is, de ott már van egy belémnevelt morális határ). Testalkatra meg főleg a hasonlóan vékony, esetleg közepesen izmos srácok. Ezen kívül a barna hajat és szemet preferrálom, meg a borotvált/enyhén borostás arcot. De hogy teljesen őszinte legyek, a testalkat nem fontos, ameddig vannak érzéseim az illető iránt. Lehet, hogy demiszexuális vagyok, nem tudom, de nem vagyok képes egyéjszakás kalandokra meg ilyenekre egy minimális érzelmi kötődés nélkül. Plusz emellett minden egészséges(tehát nem nagyon elhízott vagy vékony) férfi vonzó számomra. Persze ott vannak a felsorolt dolgok, amik szexibbé tesznek valakit szerintem, de ezek kicsit számitanak csak. Ja, és persze legyen domináns aktív.

15/passziv

2016. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk én azért magasabb vagyok, de gondoltam válaszolok:D

Én 20 éves vagyok, 186 cm magas. Az alacsony pasik abszolút nem jönnek be, tehát a 180+ -os férfiakat kedvelem. (Najó ha 175 fölött van és nagyon jóképű akkor üsse kő:) ) Korban legyen 23 és 29 év között. (mindkét érték nagyon max, szóval se fiatalabbat, se idősebbet nem szeretnék). Ami a külsejét illeti, nem várom el természetesen, hogy adonisz legyen, de azért legyen átlagos testalkata (csúnyán megfogalmazva annyi az elvárásom, hogy ne legyen kövér). Amiért viszont nagyon odavagyok, az a borosta :), emellett kifejezetten a férfias pasikat szeretem, tehát akikről nem igazán lehet kívülről megállapítani a nemi identitásukat (nem azért, mert szégyellném őket az utcán, csak szimplán nem jönnek be a nagyon melegnek kinéző férfiak) A hajszín, szemszín nagyjából mindegy. (csak ne legyen hosszú haja).

remélem kielégítő választ adtam :D

2016. márc. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Hat 15-25 eves korig, nem tul izmos de nem vekony pasi, az a normalis, de latszik h van rajta izom es. Kinezet... hat legyen helyes :D szep fogak, szep szem, meno haj, legyen nalam magasabb, borosta, es legyen sooook soook penze :)
2016. márc. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 185 cm körül mozgok a magam 72 kilójával. Páromnak mindenképpen 180+, 23 év körüli, szálkás testalkatú. A belső elvárásom, hogy legyen megbízható, vicces, őszinte és persze nagyon szeressen :D


19/Feminin/Passzív

2016. márc. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább a velem egymagas, esetleg egy picit kisebb, de átlagosnál egy picit izmosabb/testesebb pasik jönnek be. Ezen túl a barna vagy fekete szemek meg a hasonló színű haj jön be.

Amúgy én ilyen örök szűz vagyok, szóval maradok az erről való fantáziálásnál. 16/f

2016. márc. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
12%

Elég szomorú, ha egy 15 éves kis takonynak bármilyen bejön.


Egy erkölcsös apuka

2016. márc. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

A harmas valaszolon jot nevettem:D


Romeon is folyamatosan kiirjak, hogy hany cm alatt ne irjanak nekik...nem ertem a magassag miert olyan fontos egyeseknek. Marmint nyilvan en sem akarok egy torpevel jarni, de azert az durva hogy centimeterek alapjan keresel valakit..miert es ha 174 cm valaki de egyebkent meg tokre rendben van akkor nem is ismerkedsz vele? Szanalmas (es nem azert, mert ez most kepmutatas, hogy a kulso nem szamit, hanem azert mert a magassag teljesen irrelevans a jokepuseg szempontjabol, bar egyebkent te irtad is, hogy ez nem kobevesett szabaly, szoval nem rad vonatkozik a kritikam)

2016. márc. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

18-25 éves, 175 vagy magassabb és átlagos/vékony/sportos/izmos alkat (nagyjából, megközelítőleg)


Fontosnak még azt tartom hogy legyen nekem szép, nekem tetsző arca.


18/F, 179 cm, átlagos alkatú

2016. márc. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

8:

A magasság pont olyan, mint az arc szépsége. Esztétikai szempont. A nőknek is fontos pl a férfiak magassága.

Ha te is tisztában vagy hogy mondjuk nem vonzódnál egy X vagy Y arckinézetű férfihoz, nem értem más miért nem lehet tisztában azzal, hogy nem vonzódik X magasság alatti vagy feletti emberhez.


A heteró nők többsége, de a feminin, passzív meleg/bi férfiak közül is rengetegen azt szeretik, ha férfi partnert fizikailag is a dominánsabb fél. Értsd: Magasabb náluk, erősebb és nagyobb testalkatú, mint ők maguk.

Miért? Mert ez jó érzés nekik. Ebben miért akarsz logikát keresni? Ennyi erővel te miért vagy olyan, amilyen vagy? Miért olyan vágyaid vannak, amilyenek? Mert csak.

2016. márc. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!