Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok vagy csak összeza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok vagy csak összezavarodott?

Figyelt kérdés
Nem tudom máshogy kifejeteni.... Csak a fiúkra izgulok fel,viszont velük nem tudok elképzelni komoly kapcsolatot,hogyha lányra gondolok (test) hányingerem lesz, de komoly kapcsolatot érzelmekkel csak lányokkal tudok elképzelni! Köszönöm
2016. ápr. 1. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Huh, hát ez érdekes de nőként picit megalázónak érzem, hogy hanyingered van tőlünk, azért ez erős.

De szerintem a családalapítas is benne van a fejedbe és ezért van a nők iránti bizonyos együttléti vágy (nem szexuális)

2016. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ehhez a kutatáshoz több adat kellene. Mondjuk legalább annyi hogy hány éves vagy.
2016. ápr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy állapot. Fog ez változni még.
2016. ápr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1 válaszoló! NEM akartalak titeket megbántani sőt.... Szerintem csak egy heteró kapcsolat az igazi kapcsolat! 2. 18 vagyok 3. Nem tudom,hogy fog-e változni, ha 4 éve nem változott nem hiszem hogy fog...
2016. ápr. 1. 23:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos meleg vagy, de a környezeted nem kedveli a melegeket, ezért úgy szocializálódtál, hogy a leendő családodat csak nővel tudod elképzelni. Erotikusan viszont a srácok vonzanak.

Majd később a helyére kerülnek a dolgok. Nem biztos, hogy elég egy-két év...

2016. ápr. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Meleg vagy, de annyira félsz megélni a szexualitásod, hogy még az önámítás szakaszában vagy. Ez csak akkor lesz probléma, ha mondjuk becsajozol, de a szexnél egyáltalán nem tudsz majd teljesíteni. Nekem is volt ilyen önmegtagadásos korszakom, egyféleképpen tudsz ebből kijutni: fogadd el magad, igen is meleg vagy, a világ megy tovább, összedőlni miattad nem fog.


21 mf

2016. ápr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak aki ezt írta "összedőlni miattad nem fog" nem is vártam el és nem is irtam semmi olyat, csak az igazat,hogy undoritó ez az egész, és az ilyen beszolásokat tarsd meg magadnak! ;)
2016. ápr. 2. 13:01
 8/10 A kérdező kommentje:
*tartsd
2016. ápr. 2. 13:02
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

És az nem megoldás ha egy nagyon lányos fiút, esetleg egy transzneműt keresel magad mellé?


Amúgy akkor ismerkedj fiúkkal is és lányokkal is, aztán majd eldől kiben fog meg valami :)

2016. ápr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
ha a fiúkra izgulsz csak, akkor meleg vagy.
2016. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!