Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Másnak is tetszik az a felállá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is tetszik az a felállás, és nem csak szexre értem, hogy az aktív legyen inkább maszkulinabb, a passzív feminin (de nem hercegnő)?

Figyelt kérdés

Szóval aki passzív, vagy aktív hogy gondolja?

És azt, hogy maszkulin és feminin lehet többféleképp érteni, én külsőre, és belsőre egyaránt értettem.


Két nagyon leegyszerűsített példa: izmosabb-vékonyabb, erősebb jellem-érzékenyebb, stb.


És persze tudom, hogy az emberek nem feketék-fehérek, és mindenkinek más az, hogy mit jelent a maszkulin, feminin.


Csak egy kérdés.



2016. ápr. 4. 22:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ez nagyon aranyos. :) Sok boldogságot! :)
2016. ápr. 6. 21:24
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem számít nálam a kinézet inkább a kisugárzás, de ha választanom kéne, jobban érzem magam ha kicsit kisebb nálam a passzív, szóval ja a vékony az esetem inkább. De a belső sokkal hangsúlyosabb, főleg hogy kapcsolatot keresek nem alkalmit és inkább azt mondanám, belső tulajdonságoknál, hogy legyen ő az okosabb és hagyja rám, hogy igazam legyen, vagy hadd hívjam el én randizni, meg hadd éreztethessem vele, hogy velem biztonságban van, mondjuk én öleljem át hátulról, vagy odaadom neki a felsőmet ha fázik ilyesmik.

25/F

2016. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Jaj, ez annyira olyan, amire én vágyok... :/

Aranyos, amit írtál utolsó! :)

2016. máj. 2. 21:40
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát írj privit ha gondolod, egyedülálló vagyok. (12-es voltam)
2016. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Azt hittem, te olyan vagy, aki inkább szeret kezdeményezni. Írj te. :)
2016. máj. 2. 22:02
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
nálam az a baj h passzív vagyok,külsőre mint egy pici pocakos nagydarab aktív,személyiségre is aktív,csak ha barátomról van szó vagyok érzékeny aranyos,
2016. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 12-es válaszolóval, szeretem ha a kapcsolatban aktívként én vagyok a sztereotíp férfi szerepben. Az a legjobb érzés mikor átkarolhatod hátulról a párod. Csak sajnos most nincs kit.

24/F

2016. máj. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

:(

Engem meg nincs aki átkaroljon...

2016. máj. 5. 20:01
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kapcsolat nem erre épül, sokkal inkább az egyenrangú félviszonyokra.
2016. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy aktív vagy passzív az a személyiség része, az belülről jön, nem a magasságtól, súlytól, testalkattól függ.

Láttam én már kétméteres mackó pasit, aki passzív.

Az aktív pasija is olyan mint ő, csak még mackósabb :)

Én vékony és 174 magas vagyok, lányos, de a pasim is vékony és kicsit feminin, csak magasabb nálam 12 cm-vel :)

Nem bírom a mackós, nagydarab, izmos, tetovált pasikat.

És ami a kinézettel egyenértékű, hogyan viselkedik. Szeretem ha udvarol, ha heves az ágyban, de ha előreenged, ha kinyitja a kocsiajtót, legyen ő a férfi, szenvedélyes, de egyszerre gyengéd is.

2016. máj. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!