Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magyarországon mennyire van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon mennyire van jelen az úgynevezett "chemsex"?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné, chemsex alatt az a Nyugat-Európai fiatal melegek között egyre jobban terjedő divatot kell érteni, hogy telenyomják magukat drogokkal és aztán védekezés nélküli szexorgiákat tartanak tetszőleges számú résztvevőkkel. Nyugaton ez egy egyre nagyobb probléma, rendszeresen halnak ezekbe bele az emberek.


Második kérdésként még azt is felteszem, hogy szerintetek kötelessége a társadalomnak segítenie ezeken az embereken? Én meleg ember vagyok, de nem érzek különösebb szimpátiát a chemsexelőkkel szemben. Lehet, hogy hideg szívű vagyok, de szerintem mindenkinek megvan a joga, hogy a korai sírba kergesse magát drogokkal meg AIDS-el ha akarja, de nem a társadalom kötelessége őket pátyolgatni. Minden cselekedetnek megvan a következménye. Ezek alól pedig nem lehet kibújni. Nem a mi feladatunk a rossz döntéseket hozók tutujgatása.



2016. ápr. 11. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

(Az egy értelmetlen kérdés, hogy "mennyire van jelen?", ugyanis valami vagy jelen van, vagy nincs jelen. A jelenlétnek nem léteznek fokozatai.)

Szerintem a chemsex nagyon hasznos, hiszen a primitívebb létformák általa hamarabb kiazelektálódnak az élők sorából. A társadalombiztosítási rendszer meg úgy ahogy van, mehetne a levesbe, és jöhetne helyette a piaci alapon működő egészségügy magánbiztosítással, egymással versengő klinikákkal. :D

2016. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1-es:

(Bocsánat az esetleges elírásért, ahonnan én jövök, ott szokták így mondani.)

Én is hasonló módon gondolkodok. A hülyék kiszelektálódnak. Az egészségügyről pedig én is így vélekedek.

2016. ápr. 11. 22:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem nagyon, ahogy egyébként gyanítom, Nyugat-Európában sem - ez inkább ijesztgetés egyik oldalon, nagyotmondás a másikon.


Az meg, hogy kinek járjon egészségbiztosítás, megint csak jó kérdés. Aki elesik motorral, azt összevarrjuk, vagy megmondjuk neki, hogy menjen magánklinikára, és aztán járjon busszal, ha nem tud magára vigyázni? Aki elhízik, és szívrohamot kap 50 évesen, annak jár a társadalom pénzén a bypass műtét? Akit megkéselnek éjjel egy rossz hírű környéken, attól megkérdezük, mi a fenéért járt arra?


Az amerikaiaknak egyébként nagyon jól bevált a piaci alapú magánbiztosítós rendszer - az egy főre eső egészségügyi költség világrekorder, 3x annyi, mint az OECD-átlag, miközben átlagosan kevesebb évet élnek. És erről nem az elhízás tehet. A britek is hasonlóan el vannak hízva, de állami pénzből feleannyiba sem kerül az ellátásuk, és tovább élnek, mint az amcsik.

2016. ápr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ftf1983 ***** válasza:
100%
Többen űzik, mint azt sokan gondolják. Életkor tekintetében a skála nagyon széles. Vannak tizenéves tinédzserek és középkorúak is, akik rendszeresen csinálják. És a legtöbbről senki nem mondaná meg, hogy chemezik.
2016. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt most vagy mindenki hülye vagy van elég pénzetek. Ha itt is olyan lenne az egészségügy mint Amerikában a felső rétegen kívül kb mindenki ott dögölhetne meg ahol van. Olcsóbb lenne meghalni minthogy kb életed végéig fizess vissza egy komolyabb műtétet...
2016. ápr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy másik gondolat.

Van olyan, aki annyira unatkozik, annyira nem tud magával mit kezdeni, hogy ilyet csinál. Rájuk én is azt mondom (nagyon durva kifejezést használva), hogy hulljon a férgese.

Viszont valószínűleg vannak olyan meleg fiatalok is, akik egy hasonló társaságba azért kerülnek, mert iskola, család, rokonok nem fogadták el őt, és rossz társaságban találja meg az elfogadást (lehet, hogy ismerek ilyet).

Őértük tehet valamit a társadalom, már csak empátiával és elfogadással is.

2016. ápr. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Béla211 ***** válasza:
100%
Amúgy lassan mindegy itt is fizetned kell ha nem akarsz a kórházi ágyon meghalni. Vagy valamilyen fertőzést össze szedni egy kórházban. Vagy hónapokat várni egyáltalán ,hogy rád nézzen az orvos.És Nyugat-európai országok nem azért akarnak segíteni nekik mert jó fiúk hanem azért, mert fiatalok és ha erről a függőségről leszoktatja őket adó fizetőként még sok pénzt hozhat az állam kaszába.
2016. ápr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!