Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Alteregóban milyen a buli?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alteregóban milyen a buli?

Figyelt kérdés

Sziasztok. En egy homoszexuális fiatal vagyok, az érdekelne hogy az alteregóban milyenek a bulik. Meg hogy igaz az, hogy be dzsinázzásk a srácokat?


Régóta szeretnek elmenni, de sose mertem. Ma meg mondta egyik ismerősöm hogy tudja vannak akik ezt csinálják.



2016. ápr. 14. 15:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Biszex lány vagyok. Egyszer voltam ott de nem igazán jött be a hely. Nem is maradtam ott sokáig. De az én italomba nem tettek semmit. Igaz, hogy nem hagytam ott sehol felügyelet nélkül meg nem is vagyok meleg srác de nem volt benne semmi
2016. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Én szeretek oda járni. És nekem még semmit se kevertek az italomba, és nem is hallottam, hogy történt ott.
2016. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Értelek.


Régebben is el akartam menni. De nem mertem. Most van egy ember akivel el tudnék menni. De majd meg meggondolom. Nagyon nem hiányzik hogy valaki bedrogozzon...



Érdekelni érdekel, de majd még meglátom megyek-e.

2016. ápr. 14. 15:51
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
ha odafigyelsz és csak a saját italodból iszol nem lesz gond:) voltam már párszor, mi jót buliztunk:)
2016. ápr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Szia, én hetero lány vagyok és még tavaly nyáron jártam ott 2x. Egy kicsit bátortalan meleg barátomat kisértünk el, és felejthetetlen élmény volt. Nagyon színvonalas a buli. Így heteroként is, sőt jobban élveztem a bulit mint egy más átlagos discoban. Mindenki nagyon kedves, udvarias és elfogadó volt, igazi kibontakozási lehetőség. Szóval tényleg csak ajánlani tudom. Megjegyzésképp elég sok híres ember is jár erre épp ebből az elfogadásból kifolyólag, amikor legutóbb arra jártam ott volt a Tóth Gabi és az Istenes Bence is :)
2016. ápr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Értem.


Hatj nem tudom. :)

Majd meg meglátom. Vidékről mennék fel, ezért is érdekel hogy mi a helyzet ott. Azt hallottam en is hogy állítólag jo hely.... Egyedül én sem merek elmenni. :D Na majd alakul. Csak nekem ezt egy olyan személy mesélte, aki ismeri az az xy ember aki konkrétan igy szokta csinálni hogy bedrogozza a neki tetsző férfit, fiút.


Persze úgy vagyok vele en is, hogy alapból vigyázok az italomra.


Csak amikor ezt elmondta. Kicsit elment a kedvem tőle, pedig most hétvégén szerettem, szeretnék elmenni.

2016. ápr. 14. 16:30
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
pesti vagyok, ha gondolod írj, szívesen elmegyek veled:) (lány vagyok)
2016. ápr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én pár hónapja voltam ott elösször, azóta nem sikerült eljutnom mégegyszer, de nagyon jól éreztem magam, pedig nem szeretem az ilyen tipusú szórakozóhelyeket és féltem is, de ott tomboltam! :)
2016. ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én már lassan 4 éve csak Alteregoba járok bulizni. Szerintem nagyon jó hely, jó zenék mennek, kicsit drága a pia. Engem soha nem drogoztak be, nem is hallottam ilyesmit ezen a helyen. Amúgy a legegyszerűbb, hogy fogod a piádat (mint mindnehol). Ha pedig ki akarsz menni rágyújtani, akkor megkéred valamelyik pultost, hogy tegye be a mögötte lévő polcra.


20/F/m

2016. ápr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó hely. :-) és mivel nem egyedül mész nem lesz gond,majd vigyáztok egymásra. Amúgy csak annyi,hogy nem hagyod felügyelet nélkül a piád, és nem is fogatdsz el senkitől semmit.

Régebben én is vidékről jártam fel és nem volt semmi probléma.

2016. ápr. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!