Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Intim szőrtelenítés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intim szőrtelenítés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Párommal egy ideje felmerült, hogy kipróbálnánk, milyen lenne teljesen szőrtelen intim részekkel kipróbálni ezt-azt. :) Nos, ebben a fenék szőrtelenítése okoz nálam gondot, mert nem tudom, hogyan kellene, hogyan lenne a legegyszerűbb. Ara lennék kíváncsi, hogy ki hogyan szokta csinálni a fenék szőrtelenítését? Esetleg valamilyen tipp, ötlet, hogy hogyan lehetne nekiállni a legkönnyebben? Köszike előre is a válaszokat! :)


25/F



2016. ápr. 18. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Kozmetikus általában vállal ilyen gyantazast

De nem lesz kellemes 😀

Az eredmény viszont teljesen megéri

18/f

2016. ápr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nullás hajnyíró, nem fogsz kipattogni tőle szóval nem kell arcszesz utána, a zsacsit viszont ollóval, mert a ráncokba bele tud vágni a gép.
2016. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Fenék körül borotva, 2-3 naponta, leguggolsz a kádban és könnyen megy, előtte bekenem olívás tusfürdővel ami jól csúszik, nekem még bajom nem volt tőle.

Egy gyorsan felszívódó hidratáló és annyi nekem a Himalaya jött be. Seperc és felszívódik.

Fanszőrzet kicsit hagyok a hasamat nem borotválom, de nekem kevés van ott.

2016. ápr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Fenekemet a párom szokta borotválni.
2016. ápr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az sem rossz, bár nekem nyalni szokta;)
2016. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
én gyantáztatni járok, szerintem ez a legjobb:)
2016. ápr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én akárhányszor borotváltam, iszonyatosan viszketett napokig szóval azt nem ajánlom...
2016. ápr. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én erre egy külön borotvát tartok.

Ha a penge kopott vagy van rajta valami baci akkor okozhat viszketést.

Utána azonnal be kell kenni, én próbáltam egy zselét amit kifejezetten nőknek ajánlottak nem volt olcsó a nevét már nem tudom.

Aztán vettem egy babykrémet, és az tökéletes volt.

Himalaya- 500 ft.

Vékonyan bekenem és fölszívódik azonnal.

2016. ápr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek az eddigi válaszát, talán először megpróbálom a borotvát plusz bőrápoló krémet. :)
2016. ápr. 19. 14:47
 10/11 Joe.38 ***** válasza:
66%
Feném szőrtelenítés ? Hm..... micsoda macerás . Kell az ? Minek ?
2016. ápr. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!