Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy egy meleg srác se szólít meg?

Figyelt kérdés

Tudok pár srácot, akikkel szemezgetek, de többnyire ők érdeklődnek, viszont nagyon félősnek tűnnek. Ha közelükben vagyok se csinálnak semmit, és az egyik kerül is(ha többen vagyunk).

Azt érteném, ha csak heteróak lennének és félreérteném a jepzésüket, mivel van olyan srác, aki szimplán barátságosnak tart vagy valami...DE egy hetero srác megszólít, mert haverkodni akar és nem is ad olyan jelzéseket, mint egy meleg.

Azt tudom, hogy sokak szerint helyes vagyok, de lehet ez az oka? Azt gondolják, hogy nem elég jók nekem? (magas, vékony, stílusos, modell arc, nagy-zöld szemek, szimmetria...)Amikor én adok nekik egy kis löketet pl fb-n bejelölöm, köszönök, akkor is csak idegeskedik. Hogyan szerezzek így valós fiút magamnak? Nem élőben lenne optimális ismerkedni?

Ez másokkal is megesik?



2016. ápr. 19. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem szólítod meg te őket akkor? mert a leírás alapján te ugyanúgy nem lépsz, miközben azt veted a szemükre, hogy nem lépnek.
2016. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Mert azt hiszik heteró vagy és melett esetleg homofób is.
2016. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy melegek? Én is szemezgettem hetero sráccal, először azt hittem bejövök neki, de van barátnője. Ráadásul mindig mosolygott és rám is kacsintott egyszer.:D

De csak hülyeségből, nem akart tőlem semmit. Meg hát nem is mertem rákérdezni. Kár érte, mert nagyon helyes volt.:(

2016. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus meleg helyzet. Mind várjuk hogy majd a másik lép. Ennél már csak vicessebb mikor egy ismerkedés során nem kérdeznek semmit. Ha pedig te nem érdeklőpsz tovább akkor elhal a dolog.
2016. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok helyes de mikor leszólított egy helyes fiú akkor ahelyett hogy léptem volna csak felírtam amit javasolt programot... Pedig mondta hol mit sportol stb! Utólag minden barátom azt mondta fel akart szedni! Csak nekem ez nem esett le! Mert a szövg amivel tette nem olyan volt! Ennek ellenére én se mernék leszólítanin senkot egyértelműen ezért! Mert mit mondjak?? Azt nem merem higy ne haragudj tök helyes vagy van-e kedved ismerkedni....
2016. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ennél már csak az a rosszabb ha bunkó az illető

meg ha nagyon el van szállva magától

akkor leszarom én is

2016. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én odamentem a sràchoz, aki tetszett és megkérdeztem lenne-e kedve ismerkedni. Tudtam, hogy meleg, de így is éveket szenvedtem
2016. máj. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!