Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehetett az 1990-es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetett az 1990-es években tizenéves bi/meleg srácként bepasizni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 2. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkoriban különféle meleg törzshelyek voltak pl. Népliget meg egyes szájhagyomány után terjedő klubbok a belvárosban.


Olyasmi volt, mint a Rendőrakadémia filmban a Kék Osztriga bár.

2016. máj. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Léteztek erotikus/meztelen nős/szex magazinok is.

Ezekben lehetett apróhirdetéseket feladni, úgy ahogy manapság is vannak az újságokban.


Az Úr keres Urat kategóriában. Például:

22 éves jóképűnek mondott, sportos aktív férfi ismerkedne hasonló passzív/uni 18-25 éves férfival Budapesten. 06-00-999-999

2016. máj. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A magazinban 15 évesen nem lehetett. Amúgy én is örülök, hogy manapság élek és nem akkor. Mondjuk nem is tudom én mit csináltam volna akkor. Van amúgy egy film. Meleg férfiak Hideg diktatúra. Magyar film. Abban van erre példa.
2016. máj. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A 90-es évek elég laza volt már akkor is.

Akkor indult a TV2-nem?

Na, azon a környéken könnyen lehetett :D

2016. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Akkor felvállalta a többség..
2016. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

90-ben 20 éves voltam.

Nekem nagyon nehezen ment, 1997-ben volt az első kapcsolatom.

Akkoriban már a Hirdetés újság 33/C rovata működött, az Erosz Magazinban és a Kacsa Magazinban is lehetett hirdetni. Postafiókot a Levélpressz szolgáltatott.

A fő ismerkedési helyszínek a Duna-korzó, a Népliget és később a Germanus Gyula park voltak. Akkoriban nyílt meg a Lokál, volt már Angyal és Capella is. Tini fiúk sehol sem jelentek meg, talán azért, mert akkor nem volt lehetőségem velük ismerkedni, most is, 45 évesen rájuk vágyom. Az első ismerkedési lehetőség az Interneten, a #gay.hu IRC csatornán volt, amit a Soros Alapítvány által támogatott C3-ban dolgozó informatikusok működtettek. (Ha valaki még emlékszik @RobiMik-re)

Itt ismertem meg első 16 éves ismerősömet, aztán sorban a többit is.

2016. máj. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs. A Fővárosban még volt is néhány lehetőség, ahogy előttem leírták, na de egy faluban élő fiúnak... szerintem semmi. Internet nem volt elterjedt (az én környezetemben csak 2004/2005 környékén vált általánosan elterjedtté), szóval tényleg csak az újságos apróhirdetések maradtak, de a legtöbben szerintem ezzel a lehetőséggel sem mertek élni.
2016. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!