Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Voltatok már kínai vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már kínai vagy bármilyen ázsiai sráccal?

Figyelt kérdés
Tényleg kicsi nekik? Hol ismertétek meg? Itthon? Hogyan?

2016. máj. 4. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

voltam, egy koreai sráccal, olaszországban ismertem meg, tánctáborban. nem volt kicsi neki, átlag méretű volt



22,passziv

2016. máj. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
dél-koreaival voltam, teljesen átlagos volt neki, neten ismertem meg
2016. máj. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Aki szerint már a 13-14 is átlag, akkor igen, nekik is tényleg átlagos van. De 15 centinél többet én még nem láttam. Szerintem az átlag méretük olyan 11-13 cm inkább. Ez az ábra szerintem jól leírja a valóságot:

[link]

1 inch = 2,5 cm


Mondjuk az tetszett, hogy szinte mindegyiknek állt a kukija amikor dugtam őket és lehetett verni nekik közben.


Fél évet dolgoztam és éltem Vietnamban, ahol minden jól kinéző fiatal vágott szeműt felhúztam a farkamra, akin lyuk volt :) (15 lány, 6 fiú)

26/F, biszex

2016. máj. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is régi vágyam. Itthon eddig csak becsaptak. Egy vén pasi pl hitegetett, hogy összehoz egy kínaival, akit ismer. Amúgy engem a kis méret nagyon izgat. Mindegy, hogy kínai vagy fehér vagy milyen a tulaj, csak ne legyen kövér. Sajnos azonban 1 kicsi farokkal volt csak szerencsém találkozni.
2016. máj. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
73%

#1

Milyen tanctaborban voltal?

2016. máj. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
kisfarku kímaival voltam de végig nagyon kemény volt neki
2016. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Van egy ázsiai exem. Ő is Magyarországon él, és sok közös barátunk volt, így ismerkedtünk meg. Amúgy, nem volt kicsi neki; teljesen átlagos méretű volt.
2016. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
az ázsiaiak kis mérete teljes mértékben sztereotípia, mutasson valaki 1 TUDOMÁNYOS felmérést és akkor elhiszem, hogy 10-13 cm az átlag az ázsiai fiúknál
2016. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem jönnek be, se kicsivel, sem naggyal.
2016. máj. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Mi ez a mocsok sok lepontozás?

Felőlem engem is lepontozhattok csak könyörgöm valaki a lepontozók közül mondja már el hogy mire fel jött ez a sok "lefelé kéz". Nem értem. Ti milyen válaszokat vártok? Sosem láttatok még ázsiai farkat élőben? Miért kell lepontozni?

2016. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!