Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy spanko fiu vagyok. Mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy spanko fiu vagyok. Mennyi idő mire elmúlik egy elfenekelés nyoma? Ez a fétisem. Hétfőre elmúlik? Nagyon jó lenne mert iskolába megyek! F

Figyelt kérdés

ma találkoztam egy másik sráccal aki szeret elfenekelni, én arra vágytam hogy elfenekeljenek. eljátszottuk amit szerettem volna, elfenekelt, BORZALMASAN FÁJT de utána valahogy marha jó érzés volt főleg most amikor elélveztem. Pálcával kaptam ki, és ha hozzáérek lehet érezni hogy barázdás és piros. Helyenként sötétebb színű is :S Szerintetek ez elmúlik hétfőre, vagy inkább vigyek igazolást?


f


2016. máj. 7. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Kuldj kepet privatba es megmondodm
2016. máj. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Igen, vigyél igazolást inkább. Menj el reggel a háziorvoshoz, és mond el neki konkrétan mi van veled. Nincsen ebben semmi szégyen, végül is b..nak áll a világ....
2016. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elmondom neki ha kell, de nem szükséges mert vannak itthon igazolásaim, amikre csak rá kell írni a dátumot. kaptunk ugyanis mivel sokszor vagyok megfázva, vagy lázas. Viszont, nem szeretnék erről képet küldeni. Tényleg marha jól néz ki, nagyon izgató hogy ha leülök rá akkor fáj meg hason alszom. eszembe juttaja hogy "rossz kisfiú" voltam .... a többit nem részletezem mert nem akarom h kibannoljanak...
2016. máj. 7. 18:20
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Beteg vagy... De komolyan!
2016. máj. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Frankó kis fétis, öcsi :D Engem is érdekel, de nem annyira amikor fáj, csak egy kis mértékbe, amikor csak egymással való kekeckedésről szól.
2016. máj. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes megkockáztatni az iskolába menést. De amúgy szerintem is tök izgató 😄
2016. máj. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen aláznék és használnék srácot:)
2016. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt benne részem, csak vicsorogtam egyet néha és bírtam, ilyenre sose kérnék igazolást :D
2016. máj. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
De miért ne lehetne ettől iskolába menni? Régen minden fiú így ment iskolába és még ott is kapott
2016. aug. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 BOXERSHORT ***** válasza:
100%
hát nem semmi srác vagy.. nem lehetne jó kidósan megdugni a segged? lenne hozzá kedvem. írj ha érdekel
2017. febr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!