Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már valakiben kettő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakiben kettő farok egyszerre? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
Én passzív vagyok de még nem volt bennem farok, viszont én nagyon kívánok már szimplán egy sima farkat is de ha már kettő lenne..:o Erre viszont nagyon kíváncsi lennék hogy milyen érzés és akár szívesen benne lennék egy szendvicsben is.
2016. máj. 8. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én benne lennék.
2016. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bennem csak úgy,hogy elől,hátul.
2016. máj. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nálam ez nagyon korosztály függő, elvégre szeretek a magam "szintjén" vagy fiatalabakkal. Persze ez megint egyén függő. Lényegében el tudom magam képzelni, hogy valakivel egy szenya, izgatna. :)

Sajnos meg nem volt ilyenben részem.

18/f/bi

2016. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan jó mint gondolod. Egyszerre kell lovagolnod az egyiken, és szopni a másikat. Ha a fenekedbe mélyebbre nyomja, vigyázni, hogy a szájadban lévő farok ne sérüljön. Én csak azért engedem mert az élettársam élvezi. 21/passzív.
2016. máj. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem.
2016. máj. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
volt...és a 4esnek igaza van...szerintem se annyira jó érzés...
2016. máj. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
18:24 kár hogy az élettársad nem érdekli, hogy te mit (nem) élvezel. :(
2016. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!