Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A barátom öt év együttélés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom öt év együttélés után kidobott. Összejött egy fiatalabb fiúval. Van valami jogi lehetőség hogy lehúzzam pénzzel? 26/f

Figyelt kérdés
Nála laktunk, de annak idején mehettem volna kanadába dolgozni, az ő kedvéért maradtam.
2016. máj. 29. 11:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Nem ez nem így működik.

Ilyen esetekben neked kell vállalnod a felelősséget a múltbéli döntéseidért.


Tegyük fel én is mehettem volna dolgozni két céghez, az egyikhez 200 a másikhoz 300 nettóért, de ezt csak később tudtam meg. Senkit nem perelhetek be, amiért a kevesebbet fizető céghez mentem végül.

2016. máj. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Úristen, nőj már fel és viselkedj felnőtt férfi módjára...
2016. máj. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
láttam már valamikor full ugyan ezt a kérdést
2016. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én nőljek fel? Ha egy nőt hagynak el, ki kell fizetni a lakásból, meg a közösen gyűjtött vagyonból.
2016. máj. 29. 12:16
 5/22 anonim ***** válasza:
97%

Nála laktál, és te követelnél bármit is?

Most is kimehetsz Kanadába, menjél!

2016. máj. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Ha volt élettársi kapcsolat keress fel egy ügyvédet, de ha nem volt semmi jogi lehetőséged sincs. Nővel való együttélés és szakítás után se jogosult semmire a nő, csak ha van papír a kapcsolat létezéséről. nem bemondás alapján működik az ilyesmi, pont ezért van házasság meg bejegyzett élettársi kapcsolat. Ha nincs hivatalos papír a kapcsolatról akkor semmire nem vagy jogosult a másiktól.
2016. máj. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Te aztán egy tipikis kis hisztis b#zi vagy!
2016. máj. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Azt ugye tudod hogy te egy undorító ember vagy? És mielőtt valaki félreértené, nem a homoszexualitása miatt.
2016. máj. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én? Nem ő? Esküdözött, hogy örökké, stb. Most meg fillér nélkül menjek.
2016. máj. 29. 12:41
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem lenne az az ember aki miatt lemondanék Kanadáról. (Kivétel a család) De egy kapcsolatért?:D Ugyan már. Mellesleg nincs semmi lehetőséged, hogy lehúzd.
2016. máj. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!