Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem engedi meg a meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi meg a meleg kollégám, hogy a harisnyás lábait simogassam?

Figyelt kérdés
Én heteró vagyok, a leginkább nők harisnyás lábait szeretem simogatni. Sajnos már régóta nincs barátnőm. A munkahelyemen az egyik férfikollégámnak, akiről tudjuk, hogy meleg, nemrég trombózisa volt, azóta mindkét lábán harisnyát kell viselnie. Többször is kértem, hogy hadd simogassam meg a harisnyás lábait, ha már női harisnyás lábakat nem simogathatok, de ő mindig - igaz, finoman, udvariasan - elutasította a kérésemet. Azt hittem, a melegek szeretik, ha egy másik férfi simogatja a lábukat. Miért nem engedi, hogy - amikor kettesben vagyunk az irodában - megsimogassam a harisnyás lábait? Csak annyi lenne az egész, hogy ledobja két-három percre az öltönynadrágot, belepakolja a harisnyás lábait az ölembe és kész. Ennyit nem képes megtenni, ha már úgyis meleg?

2016. jún. 3. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1 Mert nem akarja

2 Nem vagy az esete

3 Lehet van pasija, aki ha megtudná beverné a képed ^^

2016. jún. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pfhu bazze, de beteg vagy!!
2016. jún. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ember, nem lehetsz heteró ha erre van igényed .
2016. jún. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hetero, hanem harisnyaszexuális.
2016. jún. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja,szóval egy betegségből adódó viseletben te szexuális fantáziát látsz.

Neki nagy eséllyel nem kellemes,hogy ezt kell viselnie,mert a betegségre emlékezteti,nem is akar rágondolni se arra,hogy rajta van.

Kb olyan,mintha egy asztmás lánytól kérnéd el az inhalátorát,hogy abba dugd a nemiszervedet...

Nem szexi.....

2016. jún. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

és mi lenne ha egy olyan nő kérne meg téged hogy kényeztesd akit te nem szeretnél?


tudod attól még hogy meleg nem fogja minden pasi felizgatni..és ez csak az egyik oldala a dolognak, mert tömérdeknyi oka lehet miért nem szeretné hogy simogasd.

2016. jún. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Többször is kértem, hogy hadd simogassam meg a harisnyás lábait, ha már női harisnyás lábakat nem simogathatok"


Ezek után még akkor se hagynám ha bejönnél egyébként. Ha ló nincs, jó a szamár is mi?

2016. jún. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Van egy rossz hírem: te nem vagy hetero
2016. jún. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Mivanveletek? ***** válasza:
100%
Meg lehet azért utasít el,mert ha nem is tudatosan,de sugárzod felé az álláspontodat..Miszerint: "Ennyit nem képes megtenni,ha már úgy is meleg.." és ezt érzi..Szóval te még egoista vagy és nem nézed Őt semmibe sem...
2016. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
En biszex vagyok, de te nem vagy komplett. XD
2016. júl. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!