Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha a legjobb barátotokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a legjobb barátotokkal kint ragadnátok egy lakatlan szigeten és csak ti ketten éltek, és az eggyik félben van egy ki homoszexualítás a másik medig heteró és mindketten szűzek akkor lehetséges hogy csinálják egymással?

Figyelt kérdés

2016. jún. 8. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Eleve az egész feltevésed hülyeség, ez alapján nem sok értelme van válaszolni a kérdésre.
2016. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
*pedig
2016. jún. 8. 18:39
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Írni sem tudsz, "eggyik" helyesen "egyik", de buzáskodásra lenne eszed.
2016. jún. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 icu75 ***** válasza:
100%
Valószínűleg kezdenének egymással valamit. A sitten is sokan inkább vállalnak egy ilyen kapcsolatot(jobb híján) aztán ha kijönnek akkor nőznek. Kivéve ha az illető kifejezetten homofób.
2016. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%
Most komolyan... Szerinted mennyi esély van rá,hogy ilyen helyzet alakuljon ki?
2016. jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagyok meleg és nem is vagyok homofób de azt biztosan állíthatom hogy semmi nem történne közöttünk legalábbis ha rajtam is múlik akkor biztos nem.
2016. jún. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 icu75 ***** válasza:
80%
6-os egy-két faszveréssel töltött év után egyszer csak hagynád hogy lepippantson....aztán jön a többi.... :-)
2016. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha sokáig (évekre), akkor esélyes hogy történne valami, főleg ha a heteró fél is ráun a helyzetre.
2016. jún. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
biztos megtörténne
2016. jún. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a világon, akivel találkoztam, természetesen 100%-ig heteró, és ezt nagyon büszkén és nyíltan vállalja, és dühödten is, úgyhogy biztos nem történne semmi. :D Bár ki tudja, végül is az a szép, homokos tengerpart kihozhat valamit az emberből... :D
2016. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!