Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért csak szexet akar sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak szexet akar sok ember, hol vannak a régi módi, párkapcsolatot kereső emberek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem lehet senkivel csak úgy beszélgetni, hogy abból legyen valami komolyabb, és az illető nem a farok méretemet szetetné tudni. Ti hogy vagytok ezzel?
2016. jún. 15. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

És én mit szóljak? Mindenhol kettőnkről beszélek, arról hogy nekem és a páromnak mi hogyan vált be, de már farkas képeket küldenek és ajánlkoznak helyette.. :D

A milyen kocsid van, mennyit keresel szerintem sokkal idegesítőbb!

Anyagias, ingyenélő a 20-40es nők többsége. De ne csüggedj, van kivétel! ;)

2016. jún. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom szerint sokan siránkoznak emiatt, de ha nem kapnak egyből szexet, lelépnek. Vagy ha javasolsz egy színházi programot, boldogan igent mond a kultúrára, aztán felhív, hogy mással tölti az estét, mert az le is szopja.

Szóval én nem látok ilyet, hogy csak beszélgetni. A melegek nagy elképzelésekkel állnak a társkereséshez, szigorú farok- és korral kapcsolatos álmok. Transzneműek, egyből nem dugók lenézése. Én ezt láttam a meleg közösségben, úgyhogy inkább heterókkal barátkozom, és bízom abban, hogy egyszer csak becsenget egy rendes fiú. :)

2016. jún. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos igazatok van. Nagyon letudnak alacsonyodni az emberek.
2016. jún. 15. 23:49
 4/7 anonim ***** válasza:
10%

1. vagyok.. nem is figyeltem, hogy te férfit keresel.. bár, ha megengeded a passzívakat nevezzük nőnek és máris érvényes amit írtam! :)

Valamiért közöttetek a testiség nem olyan bennsőséges dolog, sokan tárgyként adják el magukat, de biztos lesz majd valaki, aki szeret is! Bárokban, bulikban sincs senki? Nem csak neten lehet ismerkedni! Itt meg főleg csak perverz állatok jelentkeznek!

2016. jún. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Biztosan lehet ismerkedni máshol is, de neheziti a dolgot, hogy nem egyértelmű, hogy ki meleg és ki nem. Az biztos, hogy egyből kialakulna egy szimpatia vagy nem. :)
2016. jún. 15. 23:59
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves 4! Ha nem tetszik, ne a homoszexuális kategóriát nezegesd.
2016. jún. 16. 00:01
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

naponta 5en megkérdezik, hogy miért akarnak szexet a fiúk nem lehetne már belenyugodni ebbe és túllépni? mindenki akar szexet, minden ember életében van olyan időszak, amikor azt akar jobban. ha kapcsolatot akar majd, akkor az lesz az első és nem a szex. persze hogy sok fiúnak állandóan a szex jár az eszében, nem csak a meleg férfiak ilyenek, hanem általában a férfiak.

amúgy meg lehet nem gyö.erekkel kéne ismerkedni és akkor nem lenne ilyen tapasztalatod, planetromeo és társai alapján ne jelentsd ki, hogy az összes férfi olyan, mint azok.. tárkeresőkön sokan vannak, akik senkit se tudnak összeszedni és ezer éve nem dugtak..

2016. jún. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!